Головна Освіта Серед нас є багато патріотів, але чи кожен може підтвердити це звання?

Серед нас є багато патріотів, але чи кожен може підтвердити це звання?

220
0

Справжній патріот — це не тільки той, хто готовий захищати інтереси Батьківщини в словесній формі, а й ладен покласти своє життя за щасливе майбутнє нації. Проте багато «захисників» відповідають лише першій умові, і саме вони найчастіше невдоволені сьогоднішнім становищем. А для того, щоб судити правильність дій тих чи інших людей, все-таки потрібно починати з себе.

Ми знаємо, що справжнім патріотам України, які сьогодні знаходяться на Сході, дуже нелегко. Їхнє життя під величезною загрозою, адже в будь-яку мить воно може обірватися. Єдиною розрадою й оберегом слугують дитячі листи й малюнки. На щастя, зараз в Україні є достатньо волонтерів, які прагнуть допомогти нашим захисникам. Не покладаючи рук, вони щодня збирають кошти на придбання продуктів, одягу, медикаментів.

Особливо хочеться відзначити українську діаспору з Чехії, котра зробила величезний внесок для солдат. Не гаючи часу, вона намагається покращити стан наших патріотів не тільки матеріально й духовно. За їхнім проханням й за ініціативи адміністрації Жовківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів захисникам передали своєрідні дитячі обереги у вигляді малюнків. Також учителі української мови організували написання листів воїнам АТО. Деякі діти висловлювалися не лише у творах, але й віршовано, що стало приємною несподіванкою для мовознавців. Проте учні вирішили надсилати не тільки моральні подарунки: завдяки наполегливості й працьовитості  вони сплели спеціальні сітки, які будуть захищати солдат.

Тож  навіть такий невеликий внесок, зроблений  із  любов’ю, стане справжнім стимулом і джерелом натхнення до боротьби для наших воїнів, що зуміли стати на захист Батьківщини у важкий час. Тому бережімо в серцях тепло й молімося за щасливе майбутнє українського народу!

Наталія ЗЕЛЕНЮХ, учениця 11-А класу Жовківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів.