Головна Освіта В Гійченській школі пройшов вечір зустрічі з випускниками

В Гійченській школі пройшов вечір зустрічі з випускниками

898
0

Усе мине, та пам’ять не минає.

Про школу, юність, вчителів,

Про неповторність і красу

Шкільних років –

Нехай про це усе

Вечір зустрічі з випускниками

Вам нагадає.

Уже традиційно у першу суботу травня в Гійченській ЗОШ І – ІІІ ступенів проходить вечір зустрічі з випускниками. Цьогоріч на свято були запрошені випускники, які закінчили школу у 1975, 1980, 1985,1990, 1995, 2000, 2005, 2010 роках. Це жителі Гійча, Волиці, Синьковичів та Забір’я. Чимало  було й випускників, які проживають не тільки у цих селах, але й на теренах цілої України. Звичайно, шкільна громада прагнула показати усе, чим пишається школа: новими кабінетами, естетичним виглядом та самою  атмосферою. Вразила випускників виставка малюнків, яку підготували члени гуртка образотворчого мистецтва (керівник О. І. Ребець) та святковий концерт, підготовлений педагогом-організатором Г. Б. Маланчук, вчителем музики Г. С. Дорош, інженером-електроніком Н. М. Танчин. Святковий настрій  присутнім  дарували ведучі Г. Б. Маланчук та  В. Т. Грицак. Після символічної переклички з привітаннями  та побажаннями виступив директор школи М. І. Мисько. Він розповів, чим живе школа в даний час, чого досягнули і досягають учні школи в різного роду конкурсах, олімпіадах, культурних заходах. Концерт, який тривав близько двох годин, подарував гостям чимало приємних хвилин. Зокрема, пісні у виконанні Василини Яцків, Юлії Кудрик та Богдани Пелешко вразили слухачів якістю виконання. Особливо запам’ятався дебют танцювального колективу дівчаток 2-4 класів, дуету у складі Володимира Федюка (учня 1 класу) та  Вікторії Ростикус (учениці 4 класу).

Побували глядачі також в імпровізованому козацькому курені, ставши свідками написання листа російському президентові. Учасники дійства Олеся Гнідець, Марта Михалець, Христина Мороз зуміли яскраво передати колорит козацтва, його почуття патріотизму та любові до рідної землі.

Але головним на святі були розповіді – спогади випускників про цікаві й кумедні випадки із шкільного життя. Підсилювала емоції і враження під час виступів-спогадів фотопрезентація. Цікаво було спостерігати за обличчями  гостей – випускників під час перегляду старих світлин, презентацію яких підготувала інженер-електронік Н. М. Танчин.

З особливим трепетом відбувалися зустрічі з класними керівниками на годині спілкування  після концерту. На наш погляд, такі зустрічі просто необхідні, тому що:

Горять роки, та пам’ять не дрімає,

І щира вдячність у душі росте.

Хто школу свою не пам’ятає,

У того буде і життя пусте.

В. Т. ГРИЦАК, заступник директора з виховної роботи Гійченської ЗОШ І-ІІІ ст.