Головна Освіта У Жовківській школі № 2 пройшов традиційний Тиждень духовності

У Жовківській школі № 2 пройшов традиційний Тиждень духовності

239
0

Із настанням весни християни перебувають у часі Великоднього посту, який спонукає кожного християнина до покаяння та молитви, духовного встановлення і переосмислення цінностей життя.

Із цього приводу з 16 по 23 березня у Жовківській загальноосвітній школі № 2 пройшов традиційний Тиждень духовності, який розпочався із загальної молитви учнів, педагогів, батьків під проводом капелана школи о. Віталія, ЧСВВ. Молитва — це найкраще спілкування з Богом, яке завжди є почутим! Тому молилися за встановлення і збереження миру в Україні, єдності всього українського народу.

І надалі кожний день школярі розпочинали з молитви за Україну, за родини та духовних наставників. Під час молитви кожен усвідомлював велику відповідальність за створений Богом світ, за те, яким повинен бути кожен із нас в очах Божих.

У цьому тижні на базі школи відбулося районне методичне об’єднання вчителів християнської етики на тему: «Вчимося мудрості», а також відкритий урок у 4-А класі (Л. О. Гусак).

У рамках Тижня духовності школу відвідали сестри-служебниці Володимира і Дарія, які провели уроки спілкування. У 8-А класі (керівник М. І. Бучман) сестра Дарія говорила з учнями про віру, її важливість у християнському житті молодої людину, а сестра Вододимира побувала у 5-А класі (керівник І. В. Демчишин), і розповіла школярам про покаяння і сповідь. Також відбулося читання листів дітей-сиріт до Митрополита Андрея Шептицького в яких діти звернулися до Бога словами: «Наш святий Таточку».

Наприкінці Тижня духовності, в п’ятницю, в школі відбулася Хресна дорога, яку провів о. Віталій, ЧСВВ, а також урок-реквієм, присвячений пам’яті Небесної Сотні: «Мамо, я не повернусь» .

Під час Тижня духовності школярі також їздили у військовий госпіталь, де представили інсценізовану Хресну дорогу.

Упродовж проведення Тижня духовності в школі панувала приязна атмосфера, відчувалося затишшя, між школярами посилилися дружні стосунки, на обличчях побільшало усмішок, натомість зменшились галасливість і непослух.

Таня ГОЖЕЛЬНИК, Ірина КЛУБ, члени гуртка журналістики.