Головна Політика «Велика українська хода» — на Жовківщині

«Велика українська хода» — на Жовківщині

243
0

Минулого тижня у м. Жовкві на центральній площі під час акції «Велика українська хода» вивісили понад три сотні українських прапорів. У такий спосіб волонтери вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО.

Розпочали цю акцію на Майдані у Києві 14 вересня 2014 року. Синьо-жовті стяги, які побували у боях на Сході, та прапори з різних міст країни почала збирати волонтерка, військовий журналіст Катерина Валевська. Четвертий рік поспіль у кожному місті до експозиції долучають ще один прапор із підписами жителів населеного пункту. Йдучи від міста до міста, учасники акції прагнуть духовно об’єднати український народ у спільній боротьбі проти російського окупанта.

Активістка на площі Вічевій у Жовкві розвісила прапори, які зібрані з усіх куточків України, окрім того, організувала виставку боєприпасів наших воїнів, що боронять Українську державу на Сході, емблем, шевронів патріотично-військової атрибутики тощо.

Керівники району, звернувшись до організатора акції зі словами подяки за патріотизм, передали й прапор нашого міста Жовкви, де кожен охочий залишив своє послання. Прапор включать до колекції музею, присвяченої подіям на Майдані і боротьбі у війні. Мешканці Жовківщини, зокрема й діти, увесь день приходили, щоб залишити на прапорі свої побажання миру, перемоги, соборності та неподільності України, подяки воїнам-захисникам.
Подібна акція пройшла і на центральній площі м. Рави-Руської. Символічно, що до низки прапорів був приєднаний і прапор міста з написами побажання миру в нашій державі та всьому світі.

Яніна ТАРАСІВ.