Головна Экономика Від початку війни через онлайн-аукціони на території Львівщини успішно продали 46 земельних...

Від початку війни через онлайн-аукціони на території Львівщини успішно продали 46 земельних ділянок

210
0

За результатами земельних онлайн-аукціонів, які відбулись від початку війни, на Львівщині було продано право оренди 46 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, загальною площею 511,5 га.

Загальна фінальна вартість лотів – 8,1 млн грн. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Щоб  наша держава встояла і перемогла, економіка має працювати, а бюджети різних рівнів поповнюватися. Це дозволить забезпечувати фінансову стабільність держави.

Система онлайн-аукціонів Prozorro.Продажі продовжують працювати у штатному режимі в умовах воєнного стану. Подавати оголошення про нові лоти, а також брати участь в онлайн-аукціонах можна через акредитовані майданчики.

«Закликаємо аграріїв брати активну участь у земельних аукціонах, аби збільшити площі посіву сільськогосподарських культур та з метою забезпечення продовольчої безпеки області та держави зокрема. Рекомендуємо для підписання протоколів та/або укладання договорів за підсумками проведених аукціонів використовувати систему кваліфікованого електронного підпису (КЕП), які підвищують рівень безпеки, спрощують та прискорюють процедури укладання угод», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Рекомендації для учасників та організаторів аукціонів щодо роботи під час воєнного стану та за умов форс-мажорних обставин: https://bit.ly/343pLuv