Головна Образование На Львівщині завершився проєкт «Освітній Еверест» для педагогів області

На Львівщині завершився проєкт «Освітній Еверест» для педагогів області

9
0

На Львівщині завершився обласний освітній проєкт «Освітній Еверест», спрямований на підвищення професійного рівня педагогів.

Проєкт, унікальний для України, реалізується департаментом освіти і науки Львівської ОВА разом з «Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти» в межах Програми розвитку освіти Львівщини на 2021–2025 роки. У ньому взяли участь 299 освітян з різних громад області. Учасники здобували нові знання, навчалися працювати в команді, розвивати критичне мислення та створювати навчальні середовища.

Фінальний етап включав дискусійну панель, майстер-класи та публічні виступи команд. Учасників привітала заступниця голови постійної комісії Львівської обласної ради з питань освіти, науки та інновацій Парасковія Дворянин: «Всупереч щоденним загрозам війни, бажанню ворога відібрати в нас сили, ідеї й прагнення до знань — освітяни креативили, вчилися один у одного і надихалися разом. Бути в команді — складно, але ви довели: ми вміємо слухати, чути, відчувати і творити разом».

Парасковія Дворянин подякувала всім, хто долучився до реалізації проєкту — його натхненникам Ірині Сислюк та Олегу Пасці, тренерам і учасникам.