Спортивні ігри Львівщини 2025: визначено найвлучніші громади
На навчально-спортивній базі літніх видів спорту 8 березня провели другий захід у межах XXXIV обласних комплексних змагань «Спортивні ігри Львівщини» – стрільбу з пневматичної зброї.
Відносно новий вид програми цього року став особливо популярним. За статус призерів та переможців приїхали змагатися 19 команд.
Результати змагань
- Івано-Франківська територіальна громада
- Новояворівська територіальна громада
- Комарнівська територіальна громада
Нагадаємо, що Спортивні ігри – це проєкт департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА і Львівського обласного центру «Спорт для всіх». Такі змагання тривають впродовж року: відбувається серія турнірів з різних видів спорту. Результати усіх заходів згодом підсумовують.
«Першими змаганнями цьогоріч був бадмінтон. 15 березня у Дрогобичі відбудуться спортивні ігри з плавання. А до кінця року проведемо ще турніри з настільного тенісу, шашок, баскетболу, скандинавської ходьби, пляжного волейболу, баскетболу 3х3, туризму, легкоатлетичного кросу, волейболу, шахів, стрільби з пневматичної зброї та захід для спортивних сімей “Мама, тато і я – активна сім’я”. Загалом запланували 17 видів програми у категорії “дорослі”, 10 видів – у категорії «ветерани» та 8 – у категорії “люди з інвалідністю”», – розповів керівник департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА Роман Хімʼяк.