Головна Соціальне життя Харчі, засоби гігієни та амуніція: чого найбільше потребують в гуманітарному штабі на...

Харчі, засоби гігієни та амуніція: чого найбільше потребують в гуманітарному штабі на Коперника у Львові

297
0

Упродовж останніх трьох тижнів у Львові активно працює гуманітарний штаб на вул. Коперника, 17. Зараз окрім допомоги жителів області гуманітарний вантаж надходить також з Європи.

Інформуємо про актуальні потреби штабу станом на 16 березня.

Продукти: сухпайки, крупи, макарони, консерви (овочеві, рибні, м’ясні), олія, борошно, м’ясоковбасні вироби, дитяче харчування.

Непродовольчі товари: спальні мішки, термобілизна (чоловіча та жіноча), дощовики, постільна білизна, станки для гоління, подушки, матраци (зокрема надувні), ліжка-розкладачки, павербанки, батарейки, ліхтарики. Серед засобів гігієни: зубні щітки, мило господарське, шампуні (дитячі та дорослі), пінки та гелі для гоління.

Разом з цим, волонтери активно просять допомагати українським військовослужбовцям засобами індивідуального захисту. З-поміж потреб амуніції: бронежилети, каски, військове взуття тепле (берци), наколінники військові, рукавиці тактичні та будівельні, балаклави, каримати, засоби зв’язку.

Про усі потреби штабу можна дізнатися завдяки телеграм-каналу гуманітарного штабу за посиланням.

Контактний номер – 0989416236.

Харчі, засоби гігієни та амуніція: чого найбільше потребують в гуманітарному штабі на Коперника Харчі, засоби гігієни та амуніція: чого найбільше потребують в гуманітарному штабі на Коперника