Головна Соціальне життя Задля здоров’я та блага людей

Задля здоров’я та блага людей

479
0

Приємна і довгоочікувана подія напередодні Святого Миколая завітала до Нової Скваряви. Дорослі й малі мешканці села матимуть можливість отримувати медичне обслуговування безпосередньо поблизу своїх домівок, ще й у нових, затишних кабінетах.

8 грудня  в урочистому відкритті ФАПу взяли участь голова Жовківської  РДА  Надія Щур,   головний лікар Жовків-ської ЦРЛ Ігор Шевців, його заступник  Володимир Боровик, сільський голова Степан Струс, районний депутат Зіновій Яворівський завідувач ФАПу Ольга Звір, медичні працівники, гості, жителі села.

Очільниця району привітала громаду з цією значущою подією, зазначивши, що місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу 24 години на добу. Також подякувала  Ігорю  Шевціву, Степану Струсу  за активну участь у співфінансуванні даного об’єкта, за якісно проведені роботи, адже нове приміщення ФАПу відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів. «…Сьогодні любо завітати до медич-ного закладу, де все зроблено добросовісно і якісно в ім’я та на благо людини – жителя села»,— завершила голова Надія Щур. Також приміщення ФАПу було урочисто освячено отцем Іваном Кобрином

Довідка.
ФАП у  Новій Скваряві розміще-ний в окремому одноповерховому будинку в центрі села. До фельдшерсько-акушерського пункту підведено газ, опалення —  частково пічне, частково конвектори, водопостачання — від колодязя, облаштовано рукомийник. Територія ФАПу огороджена. Дах перекритий металочерепицею.
ФАП обслуговує 1059 осіб, в т.ч. дітей до 1 року – 6. Очолює медичний заклад  Ольга Володимирівна Звір, яка має вищу кваліфікаційну категорію.
Реконструкцію фельдшерсько-акушерського пункту у Новій Скваряві розпочато влітку 2016 року. ФАП виграв конкурс мікропроектів Львівської обласної ради, загальна вартість якого склала  298,5 тис. грн., з обласного бюджету виділено 100,0 тис. грн., місцевого бюджету – 181,0 тис. грн., кошти громади – 17,5 тис. грн.   

Наш  кореспондент.