Головна Свято Відзнаки надихатимуть на нові звершення

Відзнаки надихатимуть на нові звершення

386
0

Професія лісівника в народі завжди  була у пошануванні. Адже ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Сьогодні перед лісівниками стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками та хворобами лісу, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Саме напередодні професійного свята у ДП «Жовківський лісгосп» і ДП ДЛГП «Галсільліс» кращі працівники підприємства отримали Почесні грамоти від голови Жовківської районної державної адміністрації Надії Щур та заступника голови Жовківської районної ради Богдана Юрдиги за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, забезпечення збереження і відтворення лісового фонду Жовківського району, сумлінну працю.

Як зазначив у вітальному слові директор підприємства ДП ДЛГП «Галсільліс» Василь Сало, праця лісівника – благородна справа, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств, заслужено користується людською шаною і повагою. Створені працьовитими руками зелені насадження надійно захищають землі Жовківщини від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

— Робота, яка вимагає повної самовіддачі за будь-яких погодніх умов, насправді, є дуже важлива, —  підкреслила Надія Степанівна, вручаючи грамоти кращим з кращих у підприємстві. – Показником вашої праці є залишене посаджене деревце, правильно зроблені рубки догляду та рубки головного користування.

Отож заслужені подяки та похвала спонукають лісівників сумлінно та наполегливо працювати і надалі, радувати високими досягненнями і провадити свою важливу місію – відроджувати, розвивати та захищати ліс.

Хай ліс росте на радість людям,

Хай лісівник  здоровим буде,

Щасливою буде Ваша родина,

Добро і радість дім не покине.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.