Головна Свято Пісенне Забір’я скликало таланти Жовківщини

Пісенне Забір’я скликало таланти Жовківщини

782
0

Українська пісня! То замріяно-журлива, як самотня тополя край села, то весела й дзвінка, мов той струмочок весняний, то гнівна, як розбурханий Дніпро. Хто її не любить!

Ще у душі вирує відгомін фестивалю духовного співу «Україна понад усе», а вже різноколірною веселкою заграли таланти Жовківщини — плеяда артистів Жовківського ЦТ та Рава-Руського будинку школяра, навколишніх сіл і забірчанців, які вперше в мальовничому куточку Забір’я зібрали палких прихильників — слухачів та глядачів, поціновувачів неперевершеного мистецтва.

Цей фестиваль серед інших став своєрідним дивом. Адже жоден населений пункт Жовківщини не може позмагатися тепер із Забір’ям. Саме так. Тому що тут змонтовано і встановлено завдяки сільському війту Зеновію Сеньку на співочому полі сцену під відкритим небом, як атрибут культурного осередку, який задовольнятиме мистецькі потреби відві-дувачів цього простору.
Отож із новенької сцени у 26-ту річницю Незалежності нашої країни лунали пісні та витончені танцювальні номери, які були, є і будуть найяскравішою сторінкою духовного багатства України. Сторінкою, яка наповнена надією, незламним оптимізмом і глибокою любов’ю до рідної землі.

— Дуже символічно, що фестиваль проходить на забірській благословенній землі, яка віками зберігає унікальні традиції та звичаї багатьох поколінь, є джерелом натхнення і високих духовних цінностей, — підкреслила у привітанні голова Жовківської РДА Надія Щур. — Впевнена, що нинішній фестиваль, завдяки талантам та енергії його учасників і організаторів, об’єднаних шляхетними ідеями, стане важливою подією у мистецькій, суспільній царині Жовківщини.

Доповненням святкового фесту стали різноманітні атракції для малечі, відпочинкові фан-зони для молоді, продаж книг та шкільного приладдя для школярів від видавництва «Каменяр» (директор Д. Сапіга), презентація музею старожитностей під відкритим небом.

 

Зоряна ГУМНИЦЬКА.