Головна Цікаво Покататися в оренду. Як взяти авто на прокат

Покататися в оренду. Як взяти авто на прокат

85
0
оренда автомобілів в Україні

В Україні послуга прокату автомобілів ще досить молода, якщо порівнювати із Західними країнами. Однак цей бізнес розвивається дуже активно.

Існують різні види оренди автомобіля: погодинна, подобова та довготривала. Залежно від терміну, діють різні тарифи на оренду.

Перед тим, як ви вирішили взяти автомобіль на прокат, потрібно заздалегідь забронювати машину. Зробити це можна за телефоном або на сайті компанії Paylesscar тут. При оренді авто в Києві у клієнтів досить великий вибір.

“Щоб взяти в Україні автомобіль на прокат, необхідно пред’явити паспорт, водійське посвідчення та ідентифікаційний код. Стаж водіння також має значення – допустимий мінімум – 2 роки”, – розповіла Анна Самойленко.

Якщо ваш вік менше 21 років або стаж водіння менше 2 років, заставна сума збільшиться на 20%.

До того як ви сядете в орендовану машину, за неї потрібно залишити заставу. Чим дорожче автомобіль, тим більше заставна сума.

Після заповнення всіх документів і внесення заставної суми видаються ключі, техпаспорт і шляховий лист на орендований автомобіль. Якщо виникне бажання продовжити термін оренди автомобіля, то зробити це потрібно заздалегідь, так як машина в оренду може бути вже зарезервована. Найчастіше це стосується авто преміум-класу.

Ціни і умови прокату

Тариф за орендований автомобілі включає в себе витрати мастильних матеріалів, ТО, страховку, але не враховує вартість палива. Якщо клієнт пошкодив автомобіль (розбите скло, пробиті колеса, подряпини і навіть потертості в салоні), то компанія з прокату авто утримує витрати з застави. Якщо цієї суми не вистачить, орендарю необхідно буде доплатити необхідну суму.

“Стартова ціна на оренду автомобіля залежить від класу авто. Наприклад, за” Daewoo Lanos “доведеться віддати $ 25-35, автомобіль представницького класу буде від $ 180 на добу. Що стосується застави, то чим дешевше автомобілі, тим менше сума застави”, – поділилася з нами менеджер по роботі з клієнтами авто прокату ТОВ “СВ КАР” Вероніка Тору.

Катаємося з задоволенням, але в межах України

На орендованому авто можна переміщатися тільки по Україні. Також в деяких компаніях з філіальною мережею, можна брати машину в одному місті, а повертати в іншому. Така послуга називається One Way і є платною (від $ 80). Також потрібно пам’ятати, що деякі компанії обмежують добовий пробіг для авто ліміт (300 км. На добу).

Орендоване авто дають не всім

Якщо орендоване авто клієнт хоче використовувати як навчальний, то швидше за все в такій послузі відмовлять. Також авто не дають клієнтам з сумнівною репутацією. Компанії при підписанні договору можуть відмовити в оренді машини, якщо від клієнта пахне алкоголем або є інші негативні зовнішні ознаки (діє фейс-контроль).

Яке авто отримує клієнт

  • У чистому вигляді (чистий кузов, чистий салон і багажник).
  • З повним баком бензину.
  • З повним бачком омивача скла.
  • За бажанням клієнта – дорожні карти міст України.

У такому ж “вигляді” клієнт повинен повернути авто назад.