Головна Цікаво Здоровий чоловік – впевнений чоловік

Здоровий чоловік – впевнений чоловік

41
0
Варікоцеле яїчка

На відміну від жінок, чоловіки страждають різними хворобами пов’язаними з їх сексуальним здоров’ям. Але найчастіше вони соромляться про це говорити, а що ще гірше звернутися в лікарню для отримання правильного лікування. Однією з некомфортних на думку чоловіків, є хвороба – Варикоцеле. Що це за хвороба? Це захворювання з яким переважно стикаються підлітки і чоловіки. Хвороба формується в області сім’яного канатика і яєчка, порушуючи кровопостачання цих органів. Тобто це розширення яєчкових вен (варикозне розширення).

Таке розширення вен небезпечно тим, що викликає кілька факторів варікоцеле яєчка, які негативно впливають на роботу яєчника.

Що саме відбувається при варікоцеле?

  • Перегрів яєчка. При неправильної роботи вени, кров що потрапляє з нирки, створює перегрівання в яєчках. Все це пов’язано з тим, що в нирковій вені кров тепла;
  • Продукти яєчка, що застоюються в вені отруюють організм потрапляючи назад в яєчко;
  • Чоловіче безпліддя. Якщо вчасно не звернутися за допомогою до професіоналів, то можна отримати негативні наслідки пов’язані з безпліддям;

Не потрібно соромитися своєї хвороби, сьогодні це захворювання стало поширеним, і вікових обмежень воно не має. Саме тому потрібно звертатися при перших симптомах в клініку Гарвіс.

Які симптоми захворювання?

  • Відчуття тягучою болю в області паху, а також мошонки;
  • При огляді ви помітили, що яєчко зменшилася, і має симптоми атрофії. Також сигналом для консультації в лікарні, може служити і збільшення яєчок;
  • Ви спостерігаєте опущення яєчок;
  • Чоловіче безпліддя. Один з неприємніше симптомів для чоловіка, що є його здатність продовжити свій рід;

Цей список симптомів, дає зрозуміти чоловікові, що у нього проблеми зі здоров’ям, які потрібно вирішувати. Пацієнтам рекомендується не бути сором’язливими, а звертатися за допомогою, як тільки з’явилися перші неприємні відчуття в області мошонки. Своєчасне втручання лікаря уролога, дозволить вчасно провести діагностику і усунути наслідки які може спричинити хворобу.

Також рекомендуємо проходити огляд у лікаря уролога пацієнтам, які мають спадкову схильність до варикозного розширення вен. Пацієнти страждають запорами, також в зоні ризику, так як йде напруга черевної порожнини. Факторів появи варикоцеле багато, докладніше ви можете ознайомитися на сайті garvis.com.ua.

Скориставшись послугами лікарів в клініці Гарвіс, ви отримуєте професійне обслуговування, і допомога у вирішенні даної проблеми. Своєчасне звернення на самих ранніх етапах хвороби, дозволить провести лікування без хірургічного втручання. Якщо процес уже запущений, то наші фахівці проведуть якісну операцію, що дозволить забути про проблеми з чоловічим здоров’ям.