Головна Освіта Останній дзвоник у школі на Жовківщині

Останній дзвоник у школі на Жовківщині

529
0

Цьогоріч 25 травня урочисто сповістило учням про літні канікули, а випускникам — про закінчення шкільного життя. Розпочала урочистість директор школи Ольга Олексіївна Данилів. Вона вручила чимало відзнак за успішне завершення навчального року, грамоти за олімпіади і різноманітні конкурси учням і випускникам, а вчителям — подяки від відділу освіти Жовківської райдержадміністрації. Прочитав молитву і дав важливі настанови місцевий парох отець Іван Кобрин. Сільський голова Степан Струс вручив найуспішнішим випускникам Анні Бей і Андрію Войтику грошові винагороди. Депутат Жовківської районної ради Зіновій Яворівський, який свого часу навчався у Новоскварявській школі, наголосив на традиції цієї школи — високій успішності учнів і професіоналізмі вчителів. Він вручив випускникам свою книжку «Побратими» як часточку історії Нової Скваряви.

Із привітаннями до випускників також звернулися їхня перша вчителька Оксана Михайлівна Чучвара, класний керівник Стефанія Василівна Іванюк, від батьків — Наталія Мирославівна Бей, а новоскварявська поетеса Ольга Звір прочитала свою поезію. Дійство гармонійно доповнювали виступи учнів, особливо «першачків». Хай здійсняться усі побажання!
Наприкінці зробили фото на пам’ять.

Зіновій ЯВОРІВСЬКИЙ.

Р. S. На превеликий жаль, приміщення Новоскварявського Народного дому, в якому відбувалися урочистості, м’яко кажучи, не гармоніювало з красивим одягом присутніх, адже вже давно потребує ремонту.