Для утеплення фундаменту фахівці радять вибирати пінополіуретан. Цей утеплювач представляє собою пластичну спінену масу, наповнену бульбашками газу. Цей матеріал складається з полімерів уретановой групи. Унікальність ППУ полягає в його високій адгезії, міцності зчеплення з самими різними будматеріалами і поверхнями. Ізоляція фундаменту будинку цим видом утеплювача є найбільш ефективним, практичним рішенням, що забезпечує максимальний захист цієї частини будинку від проникнення вологи, вогкості, руйнування.
Надійний захист фундаменту
Найчастіше теплоізоляція приватного будинку починається з даху, стін. Про фундаменті багато домовласників забувають, що призводить до втрат приблизно 20% тепла. При наявності підвалу відсутність правильно і якісно виконаної теплоізоляції стає причиною накопичення конденсату, появи грибка, цвілі, поширенню вогкості не тільки по підвального приміщення, а й по всьому будинку. Крім того, неправильно обраний утеплювач і його поганий монтаж може призвести до прискореного руйнування цих конструкцій, постійно піддаються негативним впливам факторів навколишнього середовища.
Звести до мінімуму такі негативні процеси можна з використанням пінополіуретану, напиленням якого займаються фахівці ТОВ Edvans. Майстри використовують якісні системи ППУ Elastospray / Elastospor, що відрізняються унікальними характеристиками:
- мінімальний коефіцієнт теплопровідності в порівнянні з іншими традиційними теплоізоляційними матеріалами;
- 100% адгезія – ППУ міцно прилипає до будь-яких будівельних матеріалів;
- жорсткий пінополіуретан має високу механічну міцність;
- теплоізоляція прослужить понад 30 років без втрати своїх високих утеплюють характеристик;
- експлуатувати ППУ можна в діапазоні температур від – 50 ˚С до +140 ˚ С;
повна негорючість дозволяє використовувати цей матеріал для утеплення труб опалення, гарячого водопостачання та інших комунікацій; - влагонепроницаемость пінополіуретану дозволяє економити на монтажі гідроізоляції, і забезпечити повний захист фундаменту від проникнення вологи.
ППУ може Напилювана шаром з мінімальною товщиною (приблизно 5 мм з щільністю 36 кг / м3). При використанні, наприклад, пінополістиролу потрібно створювати шар утеплювача завтовшки більше 12 см. При цьому рівень теплозахисту у цих будматеріалів буде приблизно однаковим.
Пінополіуретан після нанесення на теплоізоліруемую поверхня не створює щілин, швів, при його використанні не утворюються стики. Для забезпечення високої якості виконання теплоізоляційних робіт з його використанням потрібно строго дотримуватися технології напилення, використовувати якісне обладнання та компоненти суміші.
Дізнатися більше про теплоізоляцію приватного будинку зовні можна на сайті ТОВ «Едванс». Правильний вибір утеплювача і його професійний монтаж забезпечить комфорт в будинку і знизить втрати тепла.