Головна Цікаво 10 порад: як вибрати найкращий сервіс просування web-сайтів

10 порад: як вибрати найкращий сервіс просування web-сайтів

30
0

Не секрет, що для отримання результату потрібно займатися просуванням веб-сайтів у рейтингу пошукової системи. І тому існує низку дій, які можуть вивести сторінку перші рядки. Але просувати сайт самостійно не рекомендується, адже алгоритми того ж таки Google регулярно оновлюються, і встежити за ними дуже складно, особливо людині без досвіду. Витрачений час на розкручування краще провести з користю для вашого бізнесу, а сам процес – довірити професіоналам.

Чому саме SEO-сервіси важливі у просуванні веб-сайтів?

Перше, що треба розуміти – що таке СЕО-студія. Це компанія, основним завданням якої є інтернет-маркетинг, особливо просування веб-сайтів. Це велика машина, в якій багато складових:

 • дизайнери;
 • SEO-фахівці;
 • керівники проектів;
 • копірайтери;
 • програмісти;
 • вузькопрофільні спеціалісти.

Вся команда має одну мету – виведення проекту в топ, залучення аудиторії та збільшення трафіку, тобто повноцінне обслуговування вас та вашого замовлення: стратегія просування, терміни, ціна, регулярні звіти за виконану роботу. СЕО-студії роблять усі «по-білому» і дають упевненість, що алгоритми пошукових систем не заблокують сайт.

10 рекомендацій, які допоможуть у виборі

Якщо ви вирішили звернутися до фахівців, важливо знайти «якість».

 1. З вуст в уста. Знайомі можуть підказати хороші компанії для просування, якщо раніше самі замовляли послуги, сарафанне радіо працює бездоганно.
 2. Пошук в Інтернеті. Найпростіше, що ви можете зробити – загуглити та подивитися запропоновані варіанти, особливо ті, які стоять на верхніх рядках рейтингу. Адже якщо вони самі потрапили в топ, то і ваш сайт виведуть за дві секунди.
 3. Спеціальні каталоги. Існує перелік якісних сервісів, своєрідний топ із різних найкращих компаній, який регулярно оновлюється.
 4. Офіс. Додаткове підтвердження, що компанія існує насправді, та можливість обговорити всі деталі особисто з менеджером.
 5. Сайт. Інформація “на словах” дуже сумнівна. Сайт надає всі послуги, розцінки, способи просування та решту інформації про компанію.
 6. Досвід. Між компаніями з досвідом у 10 років та 2 роки – вибір очевидний. Чим більший досвід, тим більша ймовірність, що сервіс уже мав замовлення, подібні до вашого.
 7. Договір. Документальне підтвердження співпраці – те, що обов’язково має бути. У ньому розписано всі умови, ціни та терміни виконання, а у разі форс-мажору – доказ того, що все виконано згідно із законом.
 8. Послуги. Вибирайте компанії, які дають конкретику: у переліку послуг, ціновій політиці та результатах.
 9. Зв’язок та підтримка клієнтів. Менеджер, який закріплюється за клієнтом та його проектом – підтвердження якості компанії. Постійний зв’язок, поради, спільна робота призведе до позитивного результату.
 10. Відгуки. Кількість відгуків реальних людей допоможе вам з вибором. Є ще один важливий нюанс – дивіться на те, чи компанія відповідає на негативні відгуки або просто видаляє їх.

Замовити всі послуги з просування web-сайтів можна безпосередньо на сайті компанії, телефоном або через соцмережі – вибирайте той спосіб, який є зручним для вас.

Звертайте увагу на вищезгадані рекомендації, адже результат – понад усе.

Джерело: https://seo.ua