Головна Цікаво 19 листопада – День жіночого підприємництва

19 листопада – День жіночого підприємництва

213
0

Сьогодні увесь світ відзначає День жіночого підприємництва. У цей день вітають жінок, які є професіоналами в управлінській сфері, розвивають власну справу, створюють нові підприємства та бізнесові структури різного рівня.

До прикладу, торік восени ділові леді Львівщини ініціювали створення Жіночої Ділової Палати України. Сьогодні у її складі понад 100 ділових жінок лідерок із 12-и областей нашої держави. Керівник палати Наталія Карпенчук-Конопацька розповідає, що це лише перші кроки. І додає – для жінок-підприємиць спілкування, яке відбувається в межах діяльності Жіночої Ділової Палати, є дуже важливим.

«Маємо спільні зустрічі, нетворкінг. Ми знайомимось, допомагаємо одна одній, обмінюємось досвідом, створюємо спільні ініціативи. Також заплановано чимало заходів, багато навчань на теми, що нас цікавлять. Так, серед всього іншого, зустрічі з експертами різних галузей: про жіноче лідерство, мотивацію персоналу під час карантину, методи боротьби зі стресом. Здобуваємо нові навички з промоції товарів та послуг у соціальних мережах», – зазначила Наталія Карпенчук-Конопацька.

Період карантину вніс свої корективи у роботу Жіночої Ділової Палати України, та все ж напрямки залишаються незмінними. Представлення інтересів жінок-підприємець, а також послуги, серед яких – допомога у пошуку нових партнерів, ринків збуту, експорт продукції тощо.

Невід’ємною частиною роботи є й благодійність. Це допомога для лікарень в часи пандемії, підтримка українських воїнів, допомога дітям-сиротам.

За рік роботи Жіноча Ділова Палата України провела понад 150 заходів, в її складі працює 7 профільних комітетів. Загалом діяльність спрямована на:

– розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва;

– промоцію жіночого підприємництва;

– самореалізацію жінок, посилення їхньої ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства;

– формування ділових зв’язків жінок-підприємиць з представницями бізнесу з інших регіонів та країн світу.

Учасниками Ділової палати є не лише бізнес леді. Це і держслужбовці, мисткині, лікарі і науковиці. Головне – це бажання бути корисною та прагнути змін на краще.

«Сучасна бізнесвумен – гармонійна у всіх площинах соціального життя, систематично працює над собою, розвивається, вміє захопити інших своїми ідеями і роботою. Ми ж об’єднуємо інтереси ділових леді та робимо їх рушійною жіночою бізнес-силою країни», – наголосила Наталія Карпенчук-Конопацька.

Нагадаємо, що у липні Жіноча Ділова Палата і Львівська ОДА підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний сприяти підтримці жіночого підприємництва у Львівській області. Співпраця Львівської ОДА та Жіночої Ділової Палати України спрямована на підтримку участі жінок-підприємець у роботі колективних дискусій, індивідуальних консультацій, тренінгів, бізнес-сніданків, ділових жіночих форумів, бізнес-асамблей, виставок, проведенні В2В зустрічей та інших заходів ділового співробітництва в Україні та за її межами.

«Шановні підприємиці! Бажаю вам ніколи не зупинятися, ставити високі цілі і досягати їх. Ми, влада, зробимо все, щоб допомогти вам у цьому», – привітав підприємець голова Львівської ОДА Максим Козицький.