Головна Цікаво 6 ідей для стильної обідньої зони

6 ідей для стильної обідньої зони

105
0

Стильно і функціонально облаштувати зону прийому їжі іноді буває непросто. Але це тільки на перший погляд. Насправді, для цього не потрібно володіти великими знаннями в області дизайну. Досить застосувати одну або кілька ідей, за допомогою яких, можна гармонійно поєднати стиль, ефективність і функціонал обідньої зони.

Використовуйте круглий стіл

Поставивши маленький стіл круглої форми можна істотно заощадити місце. Наприклад, якщо розмістити його разом з кутовий банкеткою, то можна відмовитися від стільців. А в разі приходу компанії гостей, додаткові стільці можна принести з інших кімнат.

Поставте лавки

Стильно і незвично виглядають довгі лавки. Вони можуть бути зроблені просто з дерева або додатково оббиті тканиною. Для більшого комфорту на них можна покласти подушки. Лавки відмінно замінять стільці, і істотно заощадять місце. Звичайна лавка займає набагато менше місця, ніж кілька стільців. Чудовим доповненням до лавок, статут табуретки. При бажанні, їх завжди можна заховати, просто прибравши під стіл.

Експериментуйте з контрастом

Контрастні кольори завжди модно підкреслюють будь-яку зону приміщення. І обідня, в даному випадку, не виняток. Добре виглядають темні стільці з пластику або металу і світлий стіл. Контраст обідньої зони краще підбирати на підставі колірної гами інтер’єру кімнати.

Купуйте різні стільці

Поєднувати різні стільці не тільки можна, а й треба. Такий прийом зробить обідню зону неординарною і яскравою. Стільці можуть відрізнятися як за розміром, так і за кольором і навіть матеріалом виготовлення. Стільці різної висоти не тільки виглядають незвично і модно, а й привертають увагу гостей.

Поєднуйте вбудовані меблі зі столом

Дуже модно виглядає вбудована в стіну подвійна банкетка зі столом посередині. Також набирає популярність підвіконня, який є продовженням столу. Однак такі інтер’єрні рішення підійдуть не для всіх планувань.
Зважитеся на щось незвичайне

Спробуйте в якості стільців і табуреток використовувати незвичайні предмети. Це може бути задекорувати старий ящик або лава, виготовлена ​​з залізничної шпали. Такі рішення додадуть індивідуальність і неповторність інтер’єру. Тут варіанти обмежуються тільки уявою.