Головна Цікаво Amel Smart: здорові зуби та білосніжна посмішка у дорослих та дітей

Amel Smart: здорові зуби та білосніжна посмішка у дорослих та дітей

49
0

Людина маже мати здорові та красиві зуби від природи, проте їхній стан потрібно підтримувати. Для цього слід періодично проходити перевірку у стоматолога. Найбільша клініка в Україні Amel Smart пропонує діагностику, лікування, протезування, хірургію, ортодонтію у Дніпрі. Незважаючи на високий рівень надання послуг, вартість лікування доступна для різних категорій пацієнтів.

Знімне протезування зубів: особливості та переваги процедури

Зуби у людей випадають через різні причини, наприклад, пародонтоз. Проблема є не лише естетичною. Відсутність зубів негативно впливає на здоров’я. Здебільшого люди обирають імплантацію, проте знімні протези на передні зуби мають свої переваги. У деяких випадках використання знімного протезування дозволяє відновити функції зубощелепної системи. Знімні протези дешевші стаціонарних.

Зазвичай до знімного протезування вдаються при дефектах, тотальній адентії, відсутності кількох зубів на одному ряді. Протези діляться на декілька типів, які встановлюють в залежності від проблем пацієнта. Повністю знімний протез. обирають у випадках відсутності зубів-опор. Фіксація можлива за допомогою спеціального клею. Частково знімні кріплять до своїх зубів за допомогою гачків.

Виконання знімного протезування у стоматологічній клініці Amel Smart має ряд переваг:

  • використання якісних, гіпоалергічних, міцних матеріалів;
  • передові технології виробництва, що забезпечує зручність протезів;
  • повний комплекс послуг у одному закладі: діагностика, рентген, власний відділ анестезії;
  • висока якість протезування при доступних цінах послуги.

Пацієнти можуть встановити блюгельні (у вигляді одної дуги) та пластинчасті (використання штучної акрилової підставки, яка імітує ясна) протези.

Які послуги пропонує стоматологія Amel Smart

Клініка здоров’я та естетичної медицини Amel Smart www.amelsmart.com пропонує широкий ряд послуг для дорослих та дітей. Центр належить до одного з найбільших у країні, у штаті працюють кваліфіковані спеціалісти. Власна зуботехнічна лабораторія допомагає пацієнтам швидко отримувати імпланти. У спектр послуг входить:

  • діагностика;
  • лікування зубів та ясен;
  • хірургія;
  • протезування та імплантація;
  • гігієна ротової порожнини;
  • естетична стоматологія.

Особливим відділом, який сьогодні є гордістю центру, стала дитяча стоматологія. У відділі працюють професіонали, які вміють знайти підхід до маленьких пацієнтів. Батьки можуть забути про страхи та фобії малюків, пов’язані з лікуванням зубів.

Записатися на прийом можна на сайті, заповнивши коротку форму, або за контактними номерами телефонів.