Головна Цікаво Антуріум, в чому загадка цієї квітки?

Антуріум, в чому загадка цієї квітки?

866
0

Антуріум незвичайне кімнатна рослина, з вигляду схоже на штучне, тому його називають восковим квіткою. Існує легенда, жила на світі дівчина, одного разу один з вождів захотів одружитися з нею. Дівчина відмовилася, але вождь не прийняв відмови, спалив усе село і всіх місцевих жителів. А її забрав до себе насильно. Настав день весілля, наречену одягли в червоне весільну сукню. З нагоди свята розпалили велике багаття. Бідолаха не захотіла змиритися зі своєю долею і кинулася в багаття. Однак боги пошкодували її і перетворили в незвичайний червона квітка.

Антуріум – символ чоловічого щастя

Квітка Антуріум https://shop.camellia.ua/view/anthurium давно відомий як чоловіче щастя, якщо подарувати його чоловікові, то він стане сильнішим і мужніми. Поставивши квітка в будинку, молодята зможуть створити міцну сім’ю, а пара, яка вже давно разом проживе щасливе сімейне життя. Деякі фахівці вірять, що антуріум допомагає людям в таких питаннях:

  • Зміцнює здоров’я чоловіків.
  • Незаміжні, знайдуть другу половинку.
  • Подружжя ніколи не будуть сваритися. Ставлення в парі стануть гармонійними.
  • Історії, пов’язані з незвичайним рослиною

Легенди завжди цікаво слухати, вони схожі на казку. Однак є і реальні історії, які відбулися зі звичайними людьми:

  • Чоловік вирішив написати автобіографічну книгу, продумав все до дрібниць, але коли починав писати, натхнення зникало. Колись він чув, що на натхнення впливає місце, де ти пишеш. Чоловік в це вірив, але як вибрати правильне місце? У кімнаті, де не приходило натхнення, на підвіконні стояв антуріум, але квітка був млявим. І тоді майбутній письменник вирішив переставити рослина в іншу кімнату і спробувати писати там. Але квітка залишався млявим, а натхнення не приходило. Тоді чоловік вирішив, що йому потрібно вибрати ту кімнату, в якій не буде в’янути бутони. Так і зробив, ставив в різних місцях будинку і через кілька днів, в маленькій кімнатці, квітка більше не млявий, його бутони стали набагато більше і яскравіше. Тоді чоловік спробував почати писати книгу саме там і раптово виявив такий приплив натхнення, що він писав і не міг зупинитися. Тепер антуріум для письменника став символом творчості і початку його нового життя.
  • Літня жінка часто хворіла, лежала в лікарні, про неї піклувалися близькі, медичний персонал, але вона не одужувала. Всім здавалося, що у жінки просто не було бажання, а все тому, що вона дуже сумувала за своєму онукові, який поїхав в країну, де велися воєнні дії. Бідна жінка так переживала за онука, що не знаходила сил для одужання. І одного разу, прокинувшись у своїй палаті, на тумбочці вона побачила горщик з антуріумом. А потім перевела погляд і побачила біля свого ліжка її улюбленого онука, який повернувся додому. Після цього жінка швидко пішла на поправку, а антуріум став для неї символом надії і щастя.

Як бачите, історій про цю рослину багато, вірити вам в них чи ні, вирішувати вам. Але правда в тому, що це просто незвичайний і дуже красиву квітку, який займе гідне місце у вашій квартирі.