Головна Цікаво Автомобільні акумулятори Varta, Mutlu, Inci Aku, Vega за найвигіднішою ціною в Україні...

Автомобільні акумулятори Varta, Mutlu, Inci Aku, Vega за найвигіднішою ціною в Україні та Києві

302
0

Якщо ваш автомобільний акумулятор раптово перестав працювати – вам терміново потрібно зробити його заміну інакше всі ваші найближчі плани переміщення закінчаться. Ця істина очевидна всім, проте далеко не всі автовласники знають що робити, якщо раннього морозного ранку машина почала “чхати” і не завела.

Є, звичайно, старі перевірений спосіб “прикурити” заряд від сусіднього автомобіля, що працює, коли клеми перекидають з однієї машини на іншу. Допомогло вам це чи ні – однозначно вашу батарею вже потрібно міняти, якою б надійною вона не була.

Зараз найбільшою популярністю на українському ринку користуються надійні турецькі акумуляторні батареї Mutlu та Inci Aku, чеська Varta або українська Vega від українського заводу Веста.

Сучасні моделі даних акумуляторів мають фантастичну надійність, економність, термостійкість та інші властивості. Встановлювати їх ви можете на легкові та вантажні автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Де купити надійний автомобільний акумулятор у Києві на легкового чи вантажного транспорту?

Офіційний дилер акумуляторних батарей Ukraine Global Trading запропонує вам найширшу лінійку АКБ різної ємності та полярності, які можна купити у Києві на Південній Борщагівці за адресою вул. Велика Кільцева 4-Ю. Саме тут розташований центральний офіс компанії, де ви можете успішно купити акумулятор для легкової машини, мотоцикла, вантажівки або промислових цілей.

Залежно від сезону автомобільний акумулятор від нашого інтернет-магазину UGT.IN.UA може бути як у дефіциті, так і у профіциті. Постачання обладнання в Києві та Україні дуже великі, проте рекомендуємо вам робити замовлення на АКБ якнайшвидше, що викупити найновіші моделі із заводу.

Потрібен надійний німецький акумулятор Varta від офіційного дилера – зверніться до Ukraine Global Trading

Саме в нашій компанії ви можете придбати нові акумуляторні батареї від чеського виробника з гарантією якості, заданої ємності, розміру та полярності для азіатського або європейського ринку.