Головна Цікаво Блендер чи міксер — що краще для дому

Блендер чи міксер — що краще для дому

48
0

Знадобитися на кухні може і блендер, і міксер. Обидва прилади популярні серед людей, які люблять готувати смаколики. Завдання обох варіантів техніки — оброблення продуктів. Але вони мають між собою функціональні відмінності. Які саме, і який прилад краще вибрати для дому, пропонуємо дізнатися далі.

Чим цікавий блендер

Міцні ножі зі сталі, що обертаються, є головним робочим елементом приладу. Вони легко справляються з подрібненням м’яса, овочів, фруктів. Залежно від того, який саме блендер у Львові ви купите, з його допомогою можна буде готувати пюре, емульсії, збивати креми, коктейлі й навіть колоти лід. Блендери бувають:

  1. занурювальними — підходять для оброблення помірних порцій продуктів;
  2. стаціонарними — комплектуються чашею, використовуються для великих обсягів м’яса, овочів тощо.

Навіщо потрібен міксер

Найпоширенішими в побуті є бюджетні ручні моделі. Ті, хто готує багато й часто, віддають перевагу більш дорогим стаціонарним варіантам та із системою планетарного змішування. Завдяки металевим віничкам можна змішувати рідкі та сипкі інгредієнти в однорідну масу, збагачуючи її киснем. Таким чином можна збити яйця, вершки, крем, коктейль, приготувати соус. Насадки-гаки дають змогу замішувати рідке та середньої густоти тісто.

Основні відмінності між блендером і міксером

Спосіб обробки й консистенція продуктів, з якими здатна справлятися техніка, є головними відмінностями між приладами.

  1. Використовуючи блендер, можна подрібнити більш тверді продукти. Він допоможе приготувати пюре, паштет, нашаткувати овочі, фрукти, подрібнити горіхи, лід. За допомогою блендера вийде замісити рідке тісто для оладок, млинців.
  2. Міксер працює з м’якими й рідкими продуктами. Він більш ефективно зіб’є білки, крем, вершки, замісить декілька видів тіста.

Виробники пропонують також комбіновані прилади. Деякі моделі ручних блендерів оснащені насадкою-віничком і здатні виконувати функцію міксера. Придбавши габаритний багатофункціональний комбайн на АЛЛО.юа у Львові, ви зможете перемелювати м’ясо на фарш, шаткувати овочі, вичавлювати сік, молоти каву, крупи. Але чим більше можливостей має прилад, тим більша його потужність і вища вартість.

Який пристрій краще придбати для дому

Перед купівлею нової кухонної техніки подумайте, які страви найчастіше готуються на вашій кухні:

  1. Якщо з вами проживають маленькі діти, незамінним є блендер. Він допоможе швидко готувати овочеві та фруктові пюре.
  2. Любите молочні коктейлі? Не маєте капучинатора, а каву обожнюєте з густою молочною пінкою? Міксер здатен виконати ці бажання.
  3. Постійно сидите на дієті, є шанувальником здорового харчування? Завдяки блендеру ви зможете щодня балувати себе смузі, фруктовими пюре та іншими корисними стравами й напоями.
  4. Кекси, пиріжки, тортики — те, без чого не обходиться ваша родина? Купуйте міксер, який допоможе швидко замісити тісто, приготувати крем.
  5. Часто готуєте котлети, пельмені та інші страви з фаршем? Замінити м’ясорубку може блендер. Він допоможе в приготуванні кремоподібної їжі.

Роблячи вибір, подумайте, можливо на вашій кухні не завадять обидва прилади. Адже вони взаємозамінні не в усьому.