Головна Цікаво Будинки для людей похилого віку в Україні

Будинки для людей похилого віку в Україні

38
0

Довгий час згадка про будинок для людей похилого віку викликала негативні асоціації. Вимальовувалася картинка з покинутими напризволяще старенькими, до яких немає нікому діла.

Сучасні реалії змінили ставлення до будинків для людей похилого віку. Зараз це комфортні пансіонати з усім необхідним для літніх людей. Цілодобовий нагляд та зручні кімнати – це лише мала частина того, що пропонує пансіонат.

На що звертають увагу при виборі пансіонату

Розвиток соціальної сфери дав можливість розвиватися і приватним будинкам для людей похилого віку. І часто родичі старенького, ухваливши рішення про поселення його в пансіонат, стикаються з проблемою вибору.

Умови проживання

Насамперед варто звернути увагу на умови проживання. Наприклад, на сайті https://tree-life.com.ua/pansionat-zhytomyr/ пансіонат пропонує постояльцям чисті комфортні кімнати з усім необхідним. Для літніх людей з обмеженими можливостями та для лежачих передбачені функціональні меблі, пандуси та поручні.

Персонал пансіонату

Персонал пансіонату – це також важлива складова під час вибору. До прикладу, на сайті пансіонату «Пори року» https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv приедставлені дипломи на сертифікати персоналу. В цьому закладі ви не зіткнетеся з неуважністю чи грубістю. Працівники роблять все, щоб старенькі відчували увагу та турботу. Доглядальниці допомагають літнім людям у пересуванні, виконанні гігієнічних процедур, прийомі їжі, контролюють прийом ліків та проведення медичних процедур.

Харчування

Меню розробляється з урахуванням всього необхідного для організму людини похилого віку. Також передбачається індивідуальне меню, згідно з медичними показаннями. Харчування різноманітне та свіже.

Прогулянки та дозвілля

Прогулянки на свіжому повітрі теж потрібні для людей у ​​віці. Для прогулянок, зазвичай, передбачена облагороджена територія з рівними доріжками, лавами та альтанками. На сайті пансіонату https://happyhome.kiev.ua/ можна побачити, що старенькі гуляють у супроводі персоналу або в компанії один одного.

Вечори проводяться за переглядом телевізора, настільними іграми, рукоділлям.
Можливість відвідування родича в пансіонат є важливим пунктом. Ви завжди у зручний час можете відвідати близького та провести з ним час.

Дім престарілих – найкращий варіант турботи

Сучасний пансіонат для людей похилого віку оточує турботою та увагою кожного постояльця, забезпечуючи як догляд за людиною так і соціалізацію. Багато самотніх стареньких знаходять собі компанію за інтересами та спілкування з однолітками.