Головна Цікаво Бути прикордонником — це бути професіоналом

Бути прикордонником — це бути професіоналом

172
0

Сильні духом і тілом

30 квітня прикордонники відзначатимуть своє професійне свято. В час, коли увесь світ завмер. У період пандемії, назва якій COVID-19. Саме прикордонники першими почали вживати випереджувальні заходи у боротьбі з цією загрозою. Маски, рукавички і пірометри — стали обов’язковим предметом екіпіровки прикордонних нарядів. У час, коли населення дотримується карантину, наш спокій оберігають прикордонники відділу прикордонної служби “Рава-Руська”.

Та окрім першої, невидимої людському оку загрози, існує і друга, яка нависла над нами ще в 2014 році. Не слід забувати про героїчні вчинки прикордонників, які протистоять збройному вторгненню на територію нашої держави. Прикордонники — це обличчя країни. Адже вони перші зустрічають наших співвітчизників та іноземців, підтримують її іміджі. Бути прикордонником — це не  тільки носити камуфляж і зелений берет. Це професія сильних духом та тілом людей! Це честь, гід-ність та відвага! Це взірець відданості українському народові та обов’язку! Вони обрали нелегкий шлях, але йдуть ним із гордо піднятою головою.

Бути прикордонником — це бути професіоналом. Йти в ногу з часом, щоб якісно виконувати свої обов’язки. Бути і перекладачем, і психологом, і юристом. Це вміти знайти вихід із будь-якої ситуації. Влагоджувати і попереджати конфліктні ситуації. Нести службу попри втому і на цей період забувати про свої негаразди.

Наш кореспондент