Головна Цікаво Чохли для електронних книг від Pocketbook

Чохли для електронних книг від Pocketbook

20
0

Електронні пристрої для читання дозволяють улюбленим книгам бути поруч де завгодно і коли завгодно

Та варто захистити рідер від потрапляння пилу та механічних пошкоджень. У цьому допоможуть аксесуари для електронних книг. Стильні обкладинки стануть гармонійним продовженням самої книги. Чохли від виробника Pocketbook pocketbook.ua елегантні, витримані у мінімалістичному виконанні, чудово доповнять електронну книгу. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір аксесуарів за доступними цінами.

Цифрове читання відповідає потребам сучасного світу: читати можна у літаку, потягу, в черзі, у кафе за чашкою кави. Та найбільша перевага електронних пристроїв у тому, що людина має під рукою не одну книгу, а цілу бібліотеку. Коли рідером активно користуються, його варто захистити від зовнішнього впливу. Обкладинки для електронних книг не лише вбережуть пристрій від подряпин, але й зроблять його елегантнішим.

Інтернет-магазин Pocketbook пропонує кілька видів обкладинок для електронних ґаджетів.

  • Такий тип обкладинки дозволяє використовувати одну її сторону як підставку. Це зручно, якщо протягом дня людина декілька разів повертається до читання. Origami можна використовувати школярам, тому що зручно читати електронні підручники без потреби носити важкі паперові видання.
  • Варто використовувати тим, хто часто носить рідер у сумці з іншими речами. Такий тип обкладинки міцний та щільний, захищає ґаджет від подряпин. Додатково встановлені магніти фіксують обкладинку, не дозволяючи їй самостійно розкриватися.
  • Модель, що має широку кольорову палітру. Можна вибрати обкладинку для електронної книги розміром від 6 дюймів.
  • Невагомі чохли, виготовлені у мінімалістичному дизайні. Незважаючи на делікатний вигляд, надійно захищає пристрій від пошкоджень.

Додаткові можливості обкладинок Pocketbook

Окрім захисту пристрою від механічних пошкоджень, обкладинки Pocketbook мають інші корисні функції:

  • Функцію блокування та розблокування пристрою. Таким чином книга самостійно впадає в сплячку, і не потрібно її постійно вимикати.
  • Виготовлення з м’яких матеріалів. Для зовнішньої частини використовують екошкіру, а внутрішньої — мікрофібру.
  • Виготовлення відповідно до певної моделі електронної книги. Таким чином обкладинка ідеально сяде на пристрій.

На всі товари, що представлені на сайті Pocketbook, діє гарантія виробника. Широка палітра кольорів дозволяє вибрати обкладинку, відповідно до свого стилю та настрою. Доставка продукції здійснюється у всі регіони України.