Головна Цікаво Що рік прийдешній нам готує?

Що рік прийдешній нам готує?

377
0

Ось і добіг до завершення 2014 рік, рік випробувань і страждань. За східним календарем 2015-тий вважається роком Дерев’яної Кози. За іншим календарем символом року вважається вівця. Коза —стадна тварина, віддана, добра, благородна й витончена. Тому рік буде цілком благополучним, однак аж ніяк не простим, як і настрій покровительки.

Астрологи пророкують, що в рік Кози буде відносно легко поліпшити своє життя. Можуть втілитися в життя ваші бажання і фантазії. Буде досягнута, поставлена вами, мета. Багато астрологів рекомендує не боятися змінити своє життя. Набридла стара, низькооплачувана робота? Буде можливість її змінити або обійняти нову вакансію. Можливо, що ця робота буде в зовсім іншій сфері діяльності. Будьте до цього готові!

Працездатність і стан здоров’я залежатиме від частого перебування на повітрі. Краще всього, частіше виїжджати за місто на пікніки або дачу. Фізичні вправи допоможуть не тільки зміцнити м’язи, але й сприятливо позначаться на кар’єрі.

Стосовно політики і фінансового благополуччя країни ситуація буде близькою до критичної позначки, але все поступово нормалізується, позаяк Вівця, чи то Коза, як відомо, дарує позитив й наділяє людей особливим даром: здатністю вирішувати і врегульовувати будь-які конфлікти (і війни зокрема), навіть такі, які тривають багато літ. Тож варто не прогавити такий сприятливий рік.

Зірки обіцяють успіх у справах усім знакам зодіаку, але з двома умовами: по-перше, слід визначитись із чимось одним, по-друге, вам повинно бути цікаве те, чого ви
прагнете. А ще Коза обережна, миролюбна, мрійлива, любить попоїсти і страшенно
не любить жодних конфліктів. Не варто цього року вдаватися до рішучих дій чи виносити різкі рішення.

У Новому році відкриваються добрі перспективи для сільського господарства, роздрібної торгівлі і харчової промисловості. Фортуна повернеться обличчям до представників творчих професій.

2015 рік ідеальний для вступу у шлюб і народження дитини, налагодження подружнього життя. На Сході вважають, що в рік Кози вищі сили допомагають добрим милосердним людям з відкритими серцями, які вміють пробачати і співчувати іншим, викликати довіру.

Підготувала Зоряна ГУМНИЦЬКА.