Головна Цікаво Де купити пульти для воріт і шлагбаумів

Де купити пульти для воріт і шлагбаумів

159
0

Зараз більшу популярність набирають автоматизовані системи відкриття / закриття воріт і опускання / підняття шлагбаумів. Це робить об’єкт, що охороняється більш функціональний, та й спрощує роботу охоронним службам. Така система застосовується вже давно і стала традиційною.

Сьогодні ми поговоримо про те, де можна придбати пульти дистанційного керування.

Пульти дистанційного керування

Як і багато механізмів, системи дистанційного керування мають властивості ламатися. Відбувається це через низку причин: довгий термін експлуатації, несправність самої системи і т.д.

До легких і незначним поломок можна віднести несправність пульта управління, адже його змінити набагато легше, ніж прошерстить весь механізм, щоб усунути неполадки.

При виборі нового пульта дистанційного керування важливо пам’ятати марку своєї системи, щоб вибрати відповідну. Наприклад, в нашому випадку це буде марка CAME, відповідно і пульти ми повинні вибирати точно такі ж.

Вони бувають абсолютно різними за формою, але завжди з обов’язковою наявністю від двох до чотирьох кнопок управління. Сам же пульт абсолютно невеликого розміру і з легкістю поміщається на долоні.

Де можна купити пульт дистанційного керування САМЕ

Давайте з вами перемістимося в популярний інтернет-магазин “Remote”, на якому можна купити все найпопулярніші пульти дистанційного керування, в тому числі і марки САМЕ. Тут пульти продаються двох типів:

мультичастотні;

інфрачервоний;

радіочастотний;

Також при виборі дуже важливо звертати пильну увагу на тип кодування:
BiSecur;

динамічна;

фіксована

Для того, щоб вам було легше знайти необхідний пульт дистанційного керування, рекомендуємо вам скористатися фільтрами пошуку товарів, які доступні на сайті:

бренд;

Модель апарату;

мікросхема;

Тип пульта;

система;

Харчування;

Кількість батарейок;

Колір корпусу;

Колір кнопок;

Розмір;

Робоча частота;

якість;

Тип кодування;

копіювання;

дистанція

Як ви вже встигли помітити, фільтрів дійсно дуже багато, але всі вони розраховані на те, щоб ви підібрали собі навіть по дизайну відповідну модель, якої вам буде комфортно користуватися.

В “Remote” доступні знижки оптовим покупцям і спеціальні умови. Доставка ж в свою чергу відбувається звичним способом – по Києву кур’єром, а по Україні транспортною службою “Нова Пошта”.

Тому раджу вам заглянути на цей сайт, якщо ви давно шукали для себе інтернет-магазин з якісною технікою дистанційного керування.