Головна Цікаво Де орендувати авто у Львові

Де орендувати авто у Львові

20
0

Львів був і залишається туристичною окрасою Західної України. Зважаючи на значний рівень збільшення туристів, у гостей міста виникає потреба в оренді автомобіля, щоб мати змогу відвідати якомога більше визначних пам’яток міста. Згідно зі статистикою, в період Різдвяних, Великодніх свят та на час літніх відпусток кількість охочих взяти авто на прокат зростає до 20%.

Де орендувати авто у Львові на вигідних умовах

Тим, хто шукає прокат авто на добу, де знайти дешево у м. Львів на https://ukr-prokat.com/orenda-avto/lviv варто розглянути пропозиції від Укр-Прокат. В автопарку наявні різноманітні моделі: від кабріолетів для романтичних побачень до авто класу «люкс» для ділових поїздок. Є можливість орендувати машину для великої родини з дітьми.

Перш ніж замовляти автомобіль, врахуйте, на яку кількість пасажирів потрібне авто, який шлях воно долатимете протягом дня. Якщо подорож до Львова припадає в розпал туристичного сезону чи на свята, забронюйте транспортний засіб заздалегідь.

Як винайняти авто на тривалий період

Не всі охочі можуть скористатися послугою оренди. Щоб взяти авто на прокат, потрібно відповідати таким критеріям:

    1. Мати водійські права та досвід керування транспортним засобом (від двох років).
    2. Пред’явити паспорт та посвідчення водія (їх не залишають у якості застави).
    3. Заключити договір оренди та ознайомитися з його умовами.
    4. Підписати акт прийому-передачі транспортного засобу та оглянути авто.
    5. Залишити заставу на період оренди машини.

У договорі прописані умови стосовно страхових випадків, які можуть трапитися під час оренди. Компанія не надає транспортні засоби у користування особам до 21 року.

Чому співпрацювати з Укр-Прокат вигідно?

Для користування доступні різноманітні марки та моделі автомобілів, авто різного класу та місткості. Кожен клієнт зможе знайти транспортний засіб відповідно до його потреб. Мінімальний період прокату одна доба. На вартість послуги впливає марка машини, тривалість оренди, додаткові послуги. Тривалий прокат автомобіля обійдеться дешевше, аніж короткотривалий.

Депозит, заблокований у якості застави, повертається у повному обсязі, якщо орендар повернув авто без ушкоджень. При виявленні псування авто частина депозиту може бути стягнута у якості компенсації (про що вказано у договорі).

Вартість прокату прораховується індивідуально і залежить від вибраного транспортного засобу, тривалості прокату, інших послуг.