Головна Цікаво Де взяти кредит без довідки про доходи та податкової декларації

Де взяти кредит без довідки про доходи та податкової декларації

26
0

За даними Міністерства економіки України, обсяг тіньової економіки країни становить третину від ВВП. Останні 10 років її у різні роки вона коливалася від 28% до 36%. Це означає, що безліч працевлаштованих громадян мають «сіру» зарплату. Вони не сплачують податки і не можуть звітувати за свої доходи. Це не завдає незручностей до того моменту, як потрібно взяти кредит. Жодна банківська операція з кредитування не обходиться без перевірки кредитоспроможності позичальника. Важливим документом є довідка з місця роботи про доходи протягом останніх 6 місяців або податкова декларація, якщо ви підприємець. Як зробити, якщо ви не можете надати довідку про доходи або офіційний дохід дуже маленький, читайте далі.

Хто дає кредит без довідки про доходи та податкову декларацію

Завжди можна взяти кредит на члена сім’ї, який має офіційний дохід, достатній для кредитування на потрібну суму. Що робити, якщо такої можливості немає? Тільки мікрофінансові організації зможуть допомогти вам у цьому випадку. Для отримання позики достатньо мати:

  • Паспорт громадянина України.
  • Скан ідентифікаційного коду (ІПН).
  • Номер телефону.
  • Картку будь-якого українського банку.

Як можете переконатися самі, МФО надають кредити без довідки про доходи та податкові декларації. Але у мікропозик є свої недоліки:

  • Короткий термін кредитування – від 15 днів до місяця. Рідкісні компанії кредитують до 24 тижнів, наприклад, «Твоя Позика».
  • Високі відсотки використання кредиту (до 5% на день).

Отримання грошей відбувається як готівкою у представництвах у вашому місті, якщо вони є. Так і онлайн на банківську картку із підписанням онлайн договору про кредитування. Такий договір юридично рівнозначний паперовому договору, підписаному власноруч. Триває процедура отримання кредиту через інтернет від 5 до 30 хвилин.

Кредитні картки

Альтернативою кредитування в МФО можуть бути банківські картки з відкритою кредитною лінією. Вони досить легко відкриваються без повного пакета документів. Ще краще, якщо в цьому банку у вас вже відкритий рахунок або депозит. Тоді ви можете розраховувати на більшу кредитну лінію.

ТОП-3 банки, чиї кредитні картки користуються популярністю:

  1. ПУМБ. Картка «ВсеМожу». Місячна ставка – 2,99%. Максимальна сума – 200000 грн. Пільговий період – 62 дні.
  2. Monobank. Чорна картка. Місячна ставка – 3,1%. Максимальна сума – 100000 грн. Пільговий період – 62 дні.
  3. ПриватБанк. Картка “Універсальна”. Місячна ставка – 3,5%. Максимальна сума – 200000 грн. Пільговий період – 55 днів.

Для відкриття карток потрібно або звертатися до банківського відділення, або пройти процедуру онлайн-ідентифікації. У нових карток кредитна лінія матиме мінімальний розмір, який з часом може збільшуватись.