Головна Цікаво Де замовити оригінальне романтичне побачення

Де замовити оригінальне романтичне побачення

178
0

Організовуючи романтичні побачення, друга половинка показує партнеру, наскільки він важливий для неї

Виявити оригінальність в пристрої вечері можна, якщо організувати його на даху. Таке несподіване рішення допоможе розвинути відносини, показати почуття, здивувати дівчину. Щоб сюрприз вдався як задумано, важливо спланувати кожну дрібницю і дізнатися повний опис. За даними джерела 0629.com.ua, зробити це не так важко.

Що включити в меню?

Організувати вечерю на даху в столиці або іншому великому місті простіше, ніж здається. Для початку, необхідно визначитися, які страви будуть складати вечерю. Занадто жирну їжу розглядати не варто, оскільки вона може надати відчуття тяжкості в шлунку. Їжа, яка вимагає підтримки спеціальної температури, також не найкращий варіант. Важливо врахувати, що крім страв, знадобитися доставити на дах посуд, меблі, декор. Для романтичної вечері ідеально підійдуть легкі закуски, які наситять, але не вплинуть на активність пари. Добрими варіантами стануть:

  • салати
  • Канапе з різними складовими
  • піца
  • Десерти (фрукти зі збитими вершками, тістечка, шоколад).

З напоїв краще віддати перевагу десертним винам, шампанського. Важливо враховувати смакові уподобання партнера. Не варто основну увагу приділяти столу, оскільки в такому вечері найважливіше атмосфера.

Де організувати вечерю на даху

Серед найпоширеніших варіантів – організація побачення на оглядовому майданчику або на даху висотки. Оглядові майданчики відносяться до легальних місць відпочинку. У кожному великому місті є такі місця. Крім того, вони розташовані там, де можна спостерігати найкрасивіші види на нічне місто. Якщо вечеря влаштовується на даху житлового будинку, знадобитися знайти ключ і заздалегідь прибрати на місці побачення. Але це більш бюджетний варіант організації побачення. Закоханим вдасться сховатися від цікавих очей.

Серед житлових будинків також можна знайти дах, з якої вдасться спостерігати за красивою панорамою міста. Необов’язково організовувати стіл з білосніжною скатертиною, сервіровкою, обслуговуванням офіціантами. Хороший спосіб провести відокремлений вечерю у вигляді пікніка: влаштуватися на м’якій теплій підстилці, запастися затишними пледами, використовувати кошик для їжі, включити музику на колонці або приймачі, розставити квіти в горщиках. Хорошим варіантом доповнення вечері стане вивчення нічного неба. У літню пору можна спостерігати за зірками і метеоритами за допомогою недорогого телескопа. В організації вечері на даху головне не кількість витрачених коштів, а фантазія і турбота про партнера. Такі моменти запам’ятовуються на все життя, так що не варто витрачати час, а пора спланувати краще романтичне побачення!