Головна Цікаво Де звершити політ в аеродинамічній трубі у місті Київ

Де звершити політ в аеродинамічній трубі у місті Київ

243
0

Вільне падіння в аеродинамічній трубі – це новий, цікавий вид активного проведення часу. Повністю безпечний атракціон імітує відчуття вільного падіння. Весь процес ґрунтується на тому, що сильний повітряний струмінь (приблизно 250км/год) утримує людину в повітрі.

Як вказують спеціалісти, п’ятихвилинний політ в аеродинамічній трубі замінює годину тренування в тренажерному залі або сеанс масажу, чи випитий енергетичний напій. Обмежень майже не існує, до польотів допускаються діти від 5 років, а також люди вагою не більше 100кг.

Кому підійде активний відпочинок в аеродинамічній трубі

Атракціон аеродинамічна труба представляє собою вертикальний тунель, де людина може відчути вільне падіння. Якщо стрибок з парашутом це занадто ризикований крок, то декілька хвилин в аеротрубі подарують відчуття невагомості та адреналіну. Аеродинамічна труба буде цікавою для:

  • студентів та молодих людей;
  • сімей з дорослими дітьми;
  • закоханим парам, які бажають провести парний політ;
  • колективам компаній для веселого відпочинку у вільний від роботи час;
  • професійних спортсменів.

Також аеротруба в Києві активно використовується новачками парашутистами, які бажають навчитися переміщуватись в повітрі, розвертатися або відточити своє стабільне вільне падіння. Головна відміна та значний плюс таких польотів це те, що земля знаходиться зовсім близько та за цим процесом постійно ведеться спостереження інструктора.

Стандартний політ відбувається в декілька етапів – проводиться теоретичний інструктаж від інструктора з приводу правил безпеки та як правильно себе поводити під час польоту, далі відбувається тренувальна розминка і власне політ тривалістю в середньому 2 хвилини. Насолоджуватись вільним падіння можливо не тільки самому, але й в компанії ще з кимось. Також кожному учаснику видається спеціальний захисний костюм, шолом і окуляри, які необхідні аби політ проходив максимально комфортно.

Ulet.pro – незвичайний відпочинок, який запам’ятається надовго

Знайти місце в Києві, де можливо здійснити політ в аеро трубі вже не так складно, якщо скористуєтесь послугами компанії ulet.pro. На сайті представлені тарифи для дорослих та дітей, з максимальною кількістю до 4 чоловік під час одного сеансу. Варто нагадати, що місце польотів тепер знаходиться за новою адресою – парк Муромець (парк Дружби Народів), X-Park. Поспішайте за естрімом прямо зараз!