Головна Цікаво День спонтанного прояву доброти – одна із недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій

День спонтанного прояву доброти – одна із недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій

202
0

Це свято має загальносвітове значення, святкують його у всьому світі, незалежно від громадянства, національності та релігійних переконань.

В Україні це свято поки маловідоме. У цей день, як закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх, і не просто добрим, а безкорисливо добрим. Мало хто в наш неспокійний час здатен на такий «подвиг». У стані втоми і роздратування від щоденних турбот, ми все частіше байдуже проходимо повз чужих проблем, поки вони не торкнуться нас самих. І тоді ми шукаємо підтримку і участь у людей, для яких «безкорислива допомога», «милосердя» і «чуйність» не просто слова, а сенс життя, що став покликанням. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.

У сьогоднішній непростий час, коли добре слово мало від кого почуєш, коли проявити доброту і милосердя найважче — намагаймося хоча б цього дня, 17 лютого, проявити дрібку доброти, співчуття, милосердя до свого ближнього. Згадаймо про немічних і безбатченків, тих які, можливо, потребують найбільше цього доброго слова, ніж матеріальних вигод. Також не забуваймо про своїх рідних – матерів, батьків, дідусів та бабусів, вони теж очікують нашої уваги!

Підготувала Зоряна ГУМНИЦЬКА.