Головна Цікаво Для чого потрібні автомобільні біти на викрутки

Для чого потрібні автомобільні біти на викрутки

19
0

Для виконання ремонтних робіт з автомобілем необхідний набір відповідних інструментів та витратних матеріалів. Вони повинні бути присутніми як в автосервісах, так і в тих, хто займається самостійним обслуговуванням автомобіля, що є у них.

Один з необхідних інструментів – біт. Це спеціальна насадка на викрутки, шуруповерти, завдяки використанню якої спрощується робота з кріпленнями. У сервісах, що займаються ремонтом автомобілів, є комплекти таких насадок, що підходять під будь-які автомобілі.

Чому складно вибрати біт для авто

Основна складність, що виникає у процесі вибору цього інструменту – різноманітність виробників, що пропонують таку продукцію. Незважаючи на те, що існують компанії, якість продукції яких вже перевірена, через постійне оновлення інструментів на ринку визначитися з вибором буває складно навіть професіоналам.

Необхідно орієнтуватися на якість металу, який був використаний для виробництва біт, їх конструкцію, надійність та довговічність. Якщо ви не можете визначитися з розміром та формою інструменту, варто придбати біти у великому наборі – так вищий шанс того, що частина насадок підійде під ваші завдання.

Основні різновиди автомобільних біт

Залежно від форми шліцю на кріпильному з’єднанні під час його ремонту або заміни можуть знадобитися різні біти. На ринку представлено кілька основних видів біт, що використовуються як насадка на викрутку, шуруповерт, гайковерт. До них відносять такі різновиди:

  • плоскі;
  • шестигранні;
  • хрестоподібні;
  • Spline;
  • у формі зірочки.

Стрижень біта виготовляється із якісного, міцного металевого сплаву. На одному кінці біта розташовується хвостик із шістьма гранями. На іншому кінці інструменту розташовується шліц особливої ​​форми, що дозволяє працювати з різними елементами кріплення незалежно від того, яке у них різьблення.

Набір бітів має бути присутнім у кожного автомобіліста, тому що він дозволяє прискорити виконання будь-яких ремонтних робіт. Навіть якщо ви не займаєтеся виконанням складного автомобільного ремонту самотужки, то набір біт дозволить вам прискорити заміну кріплень на колесах, якщо вам потрібно замінити розхитане з’єднання. Якщо ви маєте труднощі з вибором інструменту, можна підібрати його за допомогою консультантів у магазині.