Головна Цікаво Для якого стилю підійде дерев’яне ліжко? 

Для якого стилю підійде дерев’яне ліжко? 

6
0

Прекрасним вибором для будь-якого інтер’єру є такий природний матеріал, як деревина. Якісне ліжко з дерева зробить спальню вишуканою й затишною.

Використанні різноманітної кольорової гами допомагають підкреслити природну красу меблів із деревини. Оновлення дизайну, переїзд у нове житло, капітальний ремонт – це все може стати чудовим приводом для того, щоб придбати комфортне нове ліжко із дерева. Прикрасою будь-якого інтер’єру стане дерев’яна основа ліжка, яка органічно виділить особливості кожного стилю.

Поєднання класики із сучасністю

Ліжко з дерева – це ідеальний класичний вид меблів, які можуть поєднуватися із сучасним оздобленням. Також його великою перевагою є довговічність та практичність. Окрім того, дерев’яне ліжко не краде простір у порівнянні із великими ошатними м’якими диванами.

Яким кольорам та відтінкам віддати перевагу

Дерев’яне ліжко може додати кімнаті витонченості або ж навпаки стати стильним сучасним елементом дизайну. Обираючи колір на свій смак, можна створити спальню своєї мрії.

  1. Для кімнати у світлих тонах підійде ліжко білого кольору, яке додасть легкості та елегантності оздобленню.
  2. Венге – один із найпопулярніших кольорів під час вибору сучасних дерев’яних меблів.
  3. Трендовий сірий: оберіть відтінки цього кольору – і спальня буде відповідати останнім тенденціям створення інтер’єру.
  4. Також можна обрати ліжко кольору лісового горіха, якщо надаєте перевагу світлим відтінкам.

Дерев’яні ліжка бувають різні

Варіантів для вибору ліжка із дерева в безліч. Це можуть бути:

  • основи на високих ніжках (такий різновид меблів дає можливість зберігати речі під ліжком або ж залишити це місце вільним, додаючи відчуття простору);
  • конструкції з ящиками (на відміну від каркасних моделей у спеціальних коробках можна зберігати одяг чи дитячі іграшки, що є зручним та комфортним варіантом);
  • ліжка з різноманітним узголів’ям, оснащеним рейками або панелями, є позачасовими та актуальними за будь-яких обставин;
  • моделі з м’якою оббивкою створять відчуття комфорту й затишку.

У сучасному світі кожен має можливість обирати те, що до вподоби, враховуючи свої смаки та вподобання. Дерев’яне ліжко чудово підкреслить кольорову гаму інтер’єру та допоможе підсилити особливості того чи іншого стилю, а також створити затишну і приємну атмосферу у спальні. Екостиль підкреслить простоту і водночас додасть колоритності та атмосферності у приміщення. Цей стиль пропонує простоту завдяки використанню екологічних матеріалів.

Звісно завжди краще все оглядати вживу, але щоб трішки зорієнтуватися по бажанням, багато цікавих варіантів дерев’яних ліжок можна проглянути на сайті партнера статті Soloha.