Головна Цікаво Добру репутацію у жовківчан за роки діяльності здобув і магазин з мережі...

Добру репутацію у жовківчан за роки діяльності здобув і магазин з мережі «37 плюс»

3948
0

Чесність, відкритість, комунікабельність – головні риси

Продавець — одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій у світі. На сучасному етапі — це кваліфікований консультант покупця, його добрий порадник. Нинішній працівник торгівлі має бути доволі  ініціативним, самостійним в прийнятті рішень,  вирізнятися оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, пов’язаних із продажем товару та збільшенням товарообігу.

Дивовижна атмосфера довіри

Такими приємними продавцями є Ірина Іваник та Лариса Угляр, що торгують хлібобулочними виробами на вулиці Львівській, 28 у невеличкому магазині «Каприз». Щодня, крім неділі, жінкам треба бути у крамниці перед восьмою ранку. Без обідньої перерви вониторгують до сьомої години вечора. Хліб різних сортів та розмаїті  булочки зі Львова, Жовтанців, Яворова та Судової Вишні впродовж дня реалізовують покупцям пані Ірина (на світлині), яка працює вже тут понад 16 років, та її  колега Лариса (стаж у «Капризі» — майже 10 років). За свіжою випічкою до продавчинь постійно прибігають діти, адже поблизу — школа. Також є тут і водичка, соки, шоколад та інші солодощі.

Та особливою заслугою цих жінок є їхня довготривала праця украмниці з нелегкими умовами. У спеку, дощ чи лютневі морози при постійно відчинених дверях (приміщення магазину настільки мале, що по-іншому і бути не може!) вони відпускають клієнтам найважливішу, найціннішу та найнеобхіднішу страву українського столу, за що люди їм щиро вдячні та прихильні.

З усмішкою зустрічають, з гарним настроєм проводжають

Добру репутацію у жовківчан та багатьох мешканців району за роки діяльності здобув і магазин з мережі «37 плюс», «Одяг, взуття для батьків і дітей», що знаходиться на площі Вічевій, на підсінні. Тут торгують  Василина Білоусова (уже 6 років) та Оксана Мольдерф (на світлині). Приємні у спілкуванні молоді жіночки люблять своїх клієнтів та намагаються їм усіляко догодити. А ще магазин вирізняється порівняно невисокими цінами на різного роду крам: жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття.  Незабаром,  з 1 серпня, у продажу з’являться й посуд, дитячі іграшки, постіль, пледи тощо.

Коли не зайдеш, щоразу зустрічаєш немало покупців. Уважні продавчині порадять,
підкажуть, що обрати, обміняють куплене, якщо потрібно.

Саме таких і хочеться зустрічати у кожній крамниці – продуктова вона чи промислова. Бо, погодьтесь, лише добре слово, стриманість таувага працівника торгівлі єзапорукою успіху та процвітання будь-якого магазину.

Надія БАЙБУЛА