Головна Цікаво Доставка посилок і документів за кордон: особливості процесу

Доставка посилок і документів за кордон: особливості процесу

224
0

Нерідко виникають ситуації, коли фізичним або юридичним особам потрібно відправити посилку або документи за кордон. Безумовно, для виконання цього завдання можна скористатися звичайною поштою. Проте є ризик, що пакет буде загублений або розкритий. Крім того, він буде йти досить довго. Тому краще скористатися послугами міжнародного експрес пошти, якщо потрібна швидка доставка посилок за кордон. Такі сервіси спеціалізуються саме на виконанні подібних завдань.

Особливості доставки посилок

  • Пересилати дозволяється все, що не заборонено. У число заборонених для пересилання речей входить алкоголь і тютюнові вироби, наркотичні речовини і їх прекурсори, зброя, предмети подвійного призначення, вибухонебезпечні, токсичні, радіоактивні, легкозаймисті засоби. З повним списком можна ознайомитися на сайті компанії, яка пропонує послуги з доставки посилок за кордон.
  • Експрес-пересилання здійснюється в 220 країн світу і займає від 1 до 7 днів (залежно від віддаленості держави і налагодженості повідомлення з ним). Для відправлення посилки потрібно під’їхати в офіс компанії і заповнити спеціальну форму або скористатися послугами кур’єра. Фірма підкреслює, що доставляє речі з інтернет-магазинів і від приватних або юридичних осіб.

Як пересилаються документи

Якщо потрібно в стислі терміни облямувати документи за кордон, то компанія допоможе і з цим. Замовнику гарантується збереження і конфіденційність офіційних паперів. Алгоритм такий же, як і при пересиланні посилок. Громадянин прибуває в компанію або викликає кур’єра, заповнює спеціальну форму, вибирає країну, в яку потрібно доставити документи, оплачує замовлення. Офіційні папери відправляються в пункт призначення протягом дня.

Клієнти можуть замовити доставку від порога до порога або з рук в руки. Істотний плюс експрес-пересилання полягає в тому, що вона займає дуже мало часу. Це важливо при вирішенні будь-яких бізнес-питань або залагодженні справ з родичами з інших країн. Компанія, що займається доставкою, бере на себе відповідальність за збереження документів і посилок в ході транспортування. Відзначимо, що забороняється в конвертах пересилати грошові знаки або монети.

Міжнародна відправка посилок і документів працює в будні дні. У вихідні доставка не здійснюється. Це потрібно враховувати, якщо, наприклад, замовлення робиться ввечері в п’ятницю.