Головна Цікаво Епоксидна фуга від Atlas ― гарантія якості

Епоксидна фуга від Atlas ― гарантія якості

15
0

Щоб зрозуміти, чому епоксидна фуга є популярною, варто звернути увагу на властивостi епоксидної смоли. Цей матеріал є синтетичним полімерним продуктом з високою міцністю та водонепроникністю. Він також має дуже хорошу адгезію до різних основ, тому ідеально підходить для заповнення швів між настінною або напольною плиткою.

Така затирка є двокомпонентною: складається з епоксидної пасти та затверджувача. Інгредієнти перемішують у відповідних пропорціях, а потім масу слід використати якнайшвидше, поки вона не затверділа, максимум протягом 30 хвилин.

Епоксидна затирка ― якість, що перевірена часом

Фуга від бренду Atlas вже багато років користується популярністю через свої чудові властивості. Серед особливостей, що вигідно виділяють цю суміш, слід зазначити:

  • Довговічність. Епоксидні затирки не розсипаються з часом. Епоксидна фуга виконує функцію клею, що також підходить для з’єднання мозаїки та керамічної плитки.
  • Висока стійкість до води. Синтетичний матеріал має гідрофобні властивості, тому особливо рекомендується для застосування у ванних кімнатах та кухнях.
  • Найкраща стійкість до нечистот. Всі види бруду – від жиру до пилу – не потрапляють в структуру затирки, до швів. Будь-які плями можна легко видалити вологою ганчіркою.
  • Витривалість до високих температур та агресивних миючих та чистячих засобів.

Також слід зазначити, що фуга епоксидна дозволяє створювати цікаві дизайнерські рішення завдяки різноманітним кольорам або їх поєднанню.

Яку плитку можна затирати епоксидною фугою?

Будь-який тип плитки, що використовується на кухні, у ванній чи в гаражі, можна закріпити двокомпонентною епоксидною затиркою. Особливо її рекомендують застосовувати при кріпленні скляної мозаїки, де важлива пружність та еластичність смоли. Крім того, фуга чудово себе зарекомендувала для обробки швів керамограніту, керамічної плитки та каменю.

Фугу можна сміливо застосовувати як для настінних робіт, так і при укладанні плитки на підлогу.

Де придбати епоксидну затирку від бренду «Атлас»?

Якщо ви хочете недорого купити епоксидну затирку, неодмінно зверніть увагу на ATLAS EPOKSYDOWA. В інтернет-магазині «Цитадель» ви зможете дешево придбати цей якісний матеріал. Замовити доставку можна в будь-яке місто України, а у межах міста Львів, при замовленні товару на сумму вартістю понад 7 тисяч гривень, доставка є безкоштовною. Усі інші питання щодо ціни можна узгодити з менеджером.