Головна Цікаво Фітнес-клуб “Гран-Прі” – клуб чемпіонів

Фітнес-клуб “Гран-Прі” – клуб чемпіонів

281
0

Задумуєшся над тим, щоб почати відвідувати заняття у фітнес-клубі? Можна точно сказати, що ти на вірному шляху, оскільки слідкувати за своїм тілом та пов’язувати життя зі спортом не тільки можна, але й необхідно.

Ми доволі часто списуємо все на нестачу часу, мовляв кожна година дорогоцінна, які ще тренувальні зали? Є інші обов’язки: робота, сім’я тощо.

Сьогодні ж ми поговоримо про фітнес-клуб у самому серці Києва під назвою “Гран-Прі”. Розповімо про його переваги, а також про ціни на абонемент.

Фітнес-клуб “Гран-Прі”

“Гран-Прі” — це принципіально новий підхід до ваших тренувань. Спортзал має власну інфраструктуру, тому крім тренажерів, тут є все о необхідно для спортивного життя людини. Ви можете комплексно розвивати своє тіло, удосконалювати його та підвищувати силові показники.

З вами працюють тренери-професіонали, які у своєму виді спорту досягли немалих успіхів. Недаремно “Гран-Прі” носить дугу назву Клуб Чемпіонів, оскільки сюди й справді приходять сильні характером люди, щоб працювати та отримувати фізичні сили. Тому навіть якщо ви новачок або досвідчений спортсмен — ви знайдете напрям, у якому захочете розвиватися.

А взагалі, скільки цих напрямів пропонує нам фітнес центр Київ?

  • Йога та пілатес. Зміцнення організму та вашого здоров’я без активних силових вправ;
  • Бійцівський клуб. Місце для справжніх бійців по життю та людей з характером воїна. Тай-бо, бокс, рукопашний бій — допоможуть вам отримати корисні навички ведення бою, та також ефективно зжигають зайву вагу;
  • Танці. Покращуй своє тіло через енергійну музику: приходь на заняття та рухайся під музику й будь завжди у формі;
  • Функціональний тренінг. Далеко не завжди цей напрям обирають новачки, але завдяки цим тренуванням ви гарантовано покращете свою координацію, гнучкість та витривалість;
  • Аеробіка. Активне і енергійне прокачування м’язів вашого тіла та активні кардіо-процедури під наглядом досвідченого тренера;
  • Відновлення. Так трапляється, що інколи ми починаємо, у буквальному сенсі, все заново: вчитися ходити, виконувати фізичні вправи. Спеціальні програми розроблюються реабілітологами, щоб у наслідку тяжких травм, ви змогли эффективно повернутися до звичного ритму життя.
  • Тренажерна зала. Для тих, хто любить працювати із “залізом”, є багатофункціональна зала з найновішими тренажерами.

Як ти вже встиг помітити, у фітнес-клубі “Гран-Прі” існує дуже багато напрямків тренувань, завдяки яким можна покращити не тільки зовнішній вид свого тіла та його функціональність, але й стан власного здоров’я.

Фитнес клуб центр чекає на тебе з дуже приємними цінами на абонементи!.