Головна Цікаво Рік мавпи: легкості і радості!

Рік мавпи: легкості і радості!

175
0

Ніхто й ніколи не бачив червону вогняну мавпу, але китайський гороскоп стверджує, що вона є. І неодмінно прийде до нас 8 лютого 2016 року, тим самим ставши символом наступного високосного року. Ще є час підготуватися й дізнатися про цю дивовижну тварину все, адже, кажуть вчені, ми — родичі…

Мавпа – енергійна та уперта тварина, яка не любить сидіти на місці. І все, що чекає нас у 2016 вогняному році, – знають зірки. Астропрогноз стверджує, що 2016 – це рік нових перспектив. Практично будь-яка справа приречена на успіх. Усі  знаки зодіаку почнуть активно робити кар’єру, але при цьому не виключені ризиковані операції, шахрайство і проблеми з законом. Марс і Сатурн будуть особливо прихильні до тих, хто направить енергію в корисне русло: спорт, роботу тощо. Астропрогноз  на 2016 рік радить сприймати життя простіше, не засмучуватися через дрібниці. Зміни неминучі, найкраще, що Ви можете зробити – взяти з них користь. Крім цього, обіцяють зірки, 2016 рік – буде роком кохання. Одинаки знайдуть собі пару, закохані підуть під вінець. Стосунки в родині будуть міцними і романтичними.

Удача і успіх. Рухатися вперед усім у цьому році допоможуть тільки вміння правильно прораховувати обстановку і працьовитість. Пам’ятайте, що Мавпа любить дражнити і вабити, але зловити її дуже важко. Ось так буде себе вести в цьому році  і Пані Удача.

Політична ситуація. Можливі бунти і конфлікти. До того ж цей рік буде сповнений несподіванок, починаючи від сюрпризів погоди і закінчуючи непередбачуваними вчинками людей.

Здоров’я. Здоров’ю людей в 2016 році будуть загрожувати екзотичні хвороби. Є велика ймовірність травм, стресів. Тому до здоров’я доведеться ставитися серйозно.

Любов у 2016 році. Рік буде багатий новими шлюбними союзами, але не всі вони триватимуть довго. Занадто багато з них будуть засновані на захопленні, а не на здоровому глузді.

Астрологічний прогноз 2016 на рік Мавпи обіцяє всім знакам зодіаку багато сміху і тільки позитивні емоції. Головне – не порушуйте закон і не довіряйте випадковим знайомим.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.