Головна Цікаво Головний редактор “Відродження”: Збільшення числа передплатників нам потрібне, як ніколи, аби уникнути...

Головний редактор “Відродження”: Збільшення числа передплатників нам потрібне, як ніколи, аби уникнути банкрутства

109
0

Наші друзі-читачі!

На календарі — перші дні літа. І це означає, що знову звертаємось до Вас, аби впевнитись у Вашій відданості та готовності допомогти.

У нинішніх непростих умовах Ваша допомога особливо нагальна і потрібна. Розуміємо, що погіршення соціальних стандартів торкнулося всіх, та твердо віримо, що можемо розраховувати  на тих, хто цінує  районку і чекає щочетверга її виходу у світ. Незважаючи на фінансову скруту, залишаємо вартість оголошень, привітань, реклами тощо без змін.

Збільшення числа передплатників нам потрібне, як ніколи, аби уникнути банкрутства, щоб залишити інформаційний вісник Жовківщини «на плаву» та зробити його читабельнішим, модернішим, поліграфічно привабливішим. Дуже прагнемо, аби газета була потрібною, очікуваною. Щоб читач був справді задоволений тим, що продукуємо.

Як виглядатимемо завтра, чи виходитимемо взагалі (як не прикро про це говорити) залежить багато від Вас, від Ваших розуміння і підтримки. Насамперед, у вигляді передплати на друге півріччя. Сподіваємось, що до 25 червня  (допоки триває передплата) знайдете час, можливість і кошти, аби підтримати «районку» та колектив редакції. Віримо, що гідно зустрінемо 30-річчя виходу першого номера «Відродження» цьогоріч у жовтні.

Із нагоди професійного свята хочу побажати колегам-журналістам міцного здоров’я, впевненості у власних силах і віри у завтрашньому дні, невпинного професійного зростання. Хай наші матеріали будуть читабельними, творчі задуми втілюються у позитивну реальність, а активна громадянська позиція та професійна діяльність служать інтересам земляків-жовківчан.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ,

редактор,  директор ПП “Редакція газети “Відродження”