Головна Цікаво Калібри – вимірювальне приладдя особливого призначення

Калібри – вимірювальне приладдя особливого призначення

17
0

Серед розмаїття вимірювального приладдя є окрема категорія пристроїв, які виготовляють в інструментальному цеху. До них належать калібри, які відрізняються між собою конструктивно та призначенням. Але яку б конструкцію не мав такий інструмент і для виконання яких би завдань не був призначений, він характеризується, як один із найзручніших, найнадійніших засобів вимірювання при виготовленні взаємозамінних елементів.

Основні особливості

Вимірювальні калібри – це одновимірні пристрої для перевірки невідповідності деталей від заданих параметрів і взаємного розміщення їх поверхонь, але вони не визначають відхилення в числовому виразі. В залежності від форми вимірювальної поверхні вони можуть застосовуватись для одноелементних чи комплексних вимірювань. Інша назва комплексних калібрів – шаблони і лекала.

До найчисельнішої групи одноелементних калібрів відносяться інструменти, за допомогою яких перевіряють відповідність отворів. Це можуть бути:

Вимірювальний інструмент калібри в широкому асортименті і за доступними цінами представлений в компанії “ТОКІН”. В онлайн-каталозі ви зможете самостійно або скориставшись консультаційною допомогою досвідчених фахівців компанії в телефонному режимі, підібрати оптимальну модель для проведення певного виду контролю вимірювань.

Переваги калібр-кільця і калібр-пробки

Вимірювальне приладдя такого типу найчастіше застосовується при виготовленні та ремонті механічних пристроїв, забезпечуючи точність вимірювань. Воно дозволяє перевірити розміри отворів або невідповідність параметрів внутрішніх деталей.

За допомогою калібр-кільця контролюють точність розмірів внутрішніх отворів. Даний інструмент має форму кільця певного діаметру і виготовляється з високоякісної сталі..

Застосовуючи калібр-пробку, зазвичай вимірюють внутрішні розміри отворів.

Пристрій має стрижень з конічним кінцем, може бути різних розмірів і форми, в залежності від вимог вимірювань. Для виготовлення калібр-пробок використовують сталь або карбід вольфраму. Ці матеріали забезпечують пристрою підвищену міцність і довговічність.

Щоб замовити калібр, вимірювальний інструмент іншого типу, залиште заявку безпосередньо на сайті компанії “ТОКІН” або зателефонуйте за номером контактного телефону. Передбачена доставка товару в будь-яку точку України.