Головна Цікаво Кому буде корисна продукція компанії FD store

Кому буде корисна продукція компанії FD store

134
0

У секторі HoReCa важлива кожна деталь, адже клієнти складають спільну думку про ресторан або готель, звертаючи увагу на все, що їх оточує. Друкарня FD store пропонує ексклюзивні товари для салонів краси, ресторанів, кафе, кав’ярень, готелів, мотелів. Замовляючи уніформу для співробітників, клієнти отримують унікальний дизайн та якісне виконання фартухів або футболок.

Фартухи для обслуговуючого персоналу від FD store

Щоб додати солідності ресторану чи салону краси, власники приймають важливе рішення використати однакову форму для персоналу. Це додає нотку вишуканості у образ співробітників. Промо фартухи з логотипом від друкарні FD store виконують додаткову функцію: рекламують заклад. За бажанням замовника можна нанести на тканину та влучний напис чи слоган компанії.

Фартухи для ресторанів представлені в короткому та довгому дизайні. Серед моделей можна знайти літні та зимові варіанти. Оригінально виглядають фартухи з контрастними зав’язками, які вносять яскравий акцент у образ. Наявність кілька колірних варіацій. Фартухи для кондитерів виготовлені з бавовни (70%) та синтетики (30%). Наявність у складі штучних ниток дозволяє виробу довго тримати форму, витримувати кілька циклів прання, а просочення «антижир» захищає від швидкого забруднення захисного одягу.

Окрему нішу займають фартухи для перукарів. У зв’язку зі специфікою роботи майстрів виробу шиють із тканин, стійких до агресивних компонентів фарб. Фартухи для персоналу із позначенням посади стануть приємним подарунком для всього колективу, який покаже турботу керівництва про співробітників.

Дипломи на металі: кого порадує подарунок

Компанія FD store пропонує дипломи та грамоти на підкладці. Такий подарунок буде доречним цінним співробітникам компаній або керівникам, заслуги яких бажають відзначити колеги. Дипломи та сертифікати на металі – довговічний презент, який можна вручати з таких приводів:

  • нагородження найкращих співробітників компанії;
  • подяка за роботу;
  • підтвердження проходження навчальних курсів;
  • подяка науковому керівнику від студентів;
  • подарунок коханій людині.

Друкарня FD store виконує дизайн сертифіката і може виготовити від одного екземпляра виробу. За період експлуатації сертифікати втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Замовити виготовлення продукції можна на сайті або за номерами телефонів. Виготовлення ексклюзивних виробів відбувається після погодження дизайну із замовником.