Головна Цікаво Кому потрібно носити бандажі при вагітності?

Кому потрібно носити бандажі при вагітності?

303
0

Для прискорення відновлення після вагітності, а також полегшення стану жінкам в положенні рекомендовано застосовувати до пологів спеціальний корсет. Сьогодні випускається безліч варіантів таких бандажів. Вагітним варто зупинитися на основних типах. Наприклад, є післяпологовий, а є допологової. Залежно від потреби жінки в положенні можна купити один з варіантів даного пристосування. Бандаж являє собою еластичне виріб, який виглядає як широкий пояс і дозволяє підтримувати поперек, а також область малого таза.

Продаються корсети для вагітних в спеціалізованих магазинах, і практично будь-яких аптеках. Перш ніж купити такий виріб, необхідно ознайомитися з відгуками. Після цього можна купити еластичний бандаж для вагітних в Medic-Magazin, доставка по всій території України. Відгуки про такі засоби в основному позитивні. Адже такий засіб допомогло не однієї жінці полегшити перебіг вагітності. Величезний асортимент бандажів дозволить купити вподобаний за кольором, формою, розміром і терміну варіант.

Перед покупкою такої конструкції необхідно ознайомитися з усіма існуючими її різновидами:

● Бандаж у вигляді трусів. Дане пристосування підтримує низ живота, відмінно підходить для відновлення після вагітності. Такий варіант післяпологового комбінованого бандажа дозволяє поліпшити фігуру зовні, вплинути на швидкість відновлення всього організму.

● Корсет із зав’язками. Цей пристрій дуже схоже на звичайний пояс з досить великою шириною. Однак такий бандаж для вагітних шнурується спереду для максимально гарної фіксації на животі.

● Еластичний бандаж зовні нагадує пояс. Використовувати еластичний корсет можна як допологової, так і післяпологовий. Цей виріб відмінно підтримує нижню частину живота, підходить для фіксації попереку. У допологовому періоді це знімає навантаження з поперекового відділу, в післяпологовому періоді дозволяє швидше відновити пружність м’язів преса.

Корсет потрібно правильно вибрати, і носити відповідно до інструкції.

Кому показано застосування комбінованих бандажів для вагітних?

Корсет для вагітних, точно так само як і подібні вироби для людей із захворюваннями спини, використовуються для правильного підтримки внутрішніх органів, збереження нормальної постави. Під час активного росту дитини організм жінки відчуває величезні навантаження, внутрішні органи теж перевантажуються. Разом з тим збільшується тиск на хребет матері, що може привести до больових відчуттів в спині. Використання допологового корсета дозволяє позбутися від неприємних симптомів, правильно розміститися дитині і зняти максимально навантаження зі спини вагітної жінки. Але для того щоб був ефект, потрібно купити пов’язку для вагітних правильно. Тобто правильно підібрати розмір, і визначитися з його різновидом. Рекомендується використовувати еластичний бандаж або ж комбінований, в якому передбачені застібки. Еластичний матеріал дозволяє шляхом компресійного впливу правильно підтримувати внутрішні органи. Додаткові зав’язки будуть допоміжним засобом для якісної фіксації корсета на тілі.

При застосуванні допологового корсета зменшується ймовірність появи розтяжок після пологів. До того ж, таке пристосування практично не має протипоказань і може використовуватися на будь-якому терміні. Післяпологовий комбінований бандаж дозволить залишатися у формі вже після народження дітей. Комбінований засіб дозволить швидше відновити красиву фігуру. Внутрішніх органів черевної порожнини буде набагато легше функціонувати при використанні післяпологового еластичного кошти. Оскільки такий комбінований корсет з еластичних матеріалів сприятиме правильному розміщенню органів, і мінімізувати ймовірність появи грижі.

Протипоказання до застосування бандажів

Корсет будучи в положенні не варто використовувати в разі, якщо є захворювання травної системи. Органи травного тракту можуть відчувати надзвичайні навантаження при застосуванні компресійного матеріалу.

Також не рекомендується використовувати корсет для вагітних випадку, якщо в місці застосування була проведена нещодавно операції і є рани.

Виникнення болю в області живота при експлуатації корсета для вагітних також є причиною відмовитися від застосування комбінованого засобу. Як дородовий, так і післяпологовий комбінований бандаж не рекомендують використовувати людям з набряками від серцевих або печінкових захворювань.

Перед тим як купити комбінований пояс для вагітних, необхідно проконсультуватися з лікарем. Лікар порадить, який тип бандажа купити, а також як довго варто носити допологової бандаж. Комбіновані пристосування іноді представляють собою пояса, які допустимо застосовувати як в допологової, так і післяпологовий період. Це відмінна можливість заощадити і використовувати допоміжний засіб протягом усього періоду вагітності та реабілітації після неї.