Головна Цікаво Контрактне виробництво друкованих плат на заводі електроніки біля Києва від компанії Євроком...

Контрактне виробництво друкованих плат на заводі електроніки біля Києва від компанії Євроком Компонентс

40
0

Контрактне виробництво друкованих плат – один із основних та перспективних напрямків роботи компанії Євроком Компонентс. Сучасне оснащення підприємства, наявність потужної матеріально-технічної бази дозволяє проводити повний цикл робіт, пов’язаний із процесом розробки та виготовлення друкованих плат. Ми виконуємо всі етапи виготовлення та монтажу друкованих плат, у тому числі такі операції, як збирання та тестування готових виробів. Ви можете замовити розробку та постачання друкованих плат із доставкою готової продукції компанії в будь-який регіон України.

Контрактне виробництво друкованих плат Київ та Україна на заводі електроніки Євроком Компонентс

Компанія Євроком Компонентс пропонує замовникам:

  • Вигідні умови співпраці.
  • Безкоштовні консультації менеджерів компанії.
  • Можливість замовити контрактне виробництво друкованих плат за посиланням https://eurocom-c.com/ua/kontraktnoe-proizvodstvo велике, середньо та дрібносерійне.
  • Офіційна гарантія на всю продукцію.
  • Суворе дотримання умов договору та термінів виконання замовлення.

Ми вирішуємо поставлені клієнтом завдання швидко та чітко завдяки наявності кваліфікованого персоналу, наявності широких виробничих можливостей.

Як оформити замовлення?

Залишіть заявку на сайті eurocom-c.com або зв’яжіться з менеджерами компанії за телефонами, вказаними на web сайті. Ви можете надати своє технічне завдання або розробити друковані плати спеціалістами нашої компанії. Озвучте нам потреби свого бізнесу і вже за кілька днів ви зможете забрати готову продукцію.

Компанія Євроком Компонентс орієнтована на взаємовигідне та довгострокове співробітництво. Саме тому ми пропонуємо послуги не лише великим підприємствам, але й також дрібним виробничим компаніям. Ви можете замовити у нас виробництво друкованих плат будь-якої складності, потрібного типу та отримати своє замовлення у максимально стислий термін.

Основні етапи контрактного виробництва друкованих плат в Україні на заводі Eurocom Components біля Києва

Процес виробництва друкованих плат досить складний.

Терміни виконання замовлення залежать від таких факторів, як складність готової продукції та обсяги партії. Виготовлення друкованих плат передбачає такі виробничі етапи:

  1. Розробка та проектування.
  2. Підбір та забезпечення виробництва необхідними електронними компонентами.
  3. Монтаж плат.
  4. Контроль якості готової продукції.

У вас власне виробниче підприємство чи майстерня з ремонту електроніки? Рекомендуємо співпрацю з посиланням на один контрактний виробник. Це дозволить уникнути багатьох проблем: складнощів, пов’язаних із різною культурою виробництва електронних компонентів у різних підрядників.
Відсутність слабких місць у технічному оснащенні, які можуть виникнути при співпраці з іншими виконавцями.

Не виникає несумісність виробів під час переходу від одного етапу складання до іншого.
За роки роботи на ринку компанії Eurocom Componens вдалося досягти лідируючих позицій та стати провідним виробником друкованих плат (PCB boards) в Україні. Безперебійне та високоякісне виготовлення друкованих плат для нас це не тільки дотримання технічного завдання клієнта. Це контроль якості всіх етапах виробничого процесу, суворе дотримання поставлених термінів. Ви можете уточнити свої вимоги та побажання на всіх етапах узгодження замовлення до моменту його запуску в роботу.