Головна Цікаво Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

199
0

Залучити додаткові кошти для власних потреб або бізнес-проектів не так просто. Щоб отримати велику суму грошей, потрібно докласти чимало зусиль. Друзі, родичі і партнери навряд чи погодяться надати в кредит велику суму коштів без будь-яких гарантій. Та й не завжди хочеться, щоб всі знали про свої фінансові труднощі. Кращим виходом із ситуації є взяти кредит в банку під заставу нерухомості. Без будь-яких ускладнень це можна зробити в компанії Online-Ipoteka.

Детальніше про компанію Online-Ipoteka

Online-Ipoteka – приватна компанія, що надає довгострокові і короткострокові кредити під заставу. Тут Ви можете оформити кредит без будь0якіх проблем. Online-Ipoteka – приватна установа, тому більшість бюрократичних процедур тут можна уникнути.

Переваги Online-Ipoteka над іншими фінансовими установами:

  • Вигідна процентна ставка;
  • Тільки необхідні документи для оформлення кредиту;
  • Супровід кожного клієнта;
  • Зручний сервіс оформлення.
  • Як відбувається процес оформлення кредиту?

Щоб оформити кредит під заставу нерухомості необхідно пройти кілька кроків. Для початку потрібно оформити заявку на кредит. У заявці потрібно вказати всі свої дані, доходи і всі інші питання. Далі Ваша заявка буде розглядатися компанією Online-Ipoteka. Не варто переживати, адже 95% клієнтів отримують позитивний результат. Після позитивної відповіді компанія Online-Ipoteka надасть Вам можливість підписати договір. Після узгодження всіх деталей і підписання договору, Ви легко зможете отримати заповітні кошти.

Кредитний калькулятор для клієнтів Online-Ipoteka

Щоб розрахувати суму кредиту і виплати за відсотками, варто тільки скористатися додатковою послугою, доступною абсолютно безкоштовно на сайті https://online-ipoteka.ru/. Ця послуга – це кредитний калькулятор. Це програма, яка самостійно вважає всі Ваші ризики і фінанси. Вам тільки потрібно вказати необхідну суму кредиту, яку заставу Ви готові надати і сайт автоматично вам запропонує умови, за якими Ви зможете отримати кредит.

Компанія Online-Ipoteka не бере ніяких додаткових комісій на оформлення договору, консультації або будь-який інший допомоги пов’язаної з оформленням кредиту. Ви оплачуєте тільки відсотки по кредиту. Ніяких інших витрат договором не передбачено. Online-Ipoteka турбується про зручність і комфорт своїх клієнтів і робить все, щоб сервіс кредитування працював на вищому рівні.