Головна Цікаво Купити кондиціонер для побутових потреб

Купити кондиціонер для побутових потреб

140
0

Сучасні виробники пропонують широке різноманіття вибору систем кондиціювання. Їх класифікують по призначенню (промислові, напівпромислові та побутові), за форм-фактором, конструкцією, за типом компрессора: кондиціонери інверторні та безінверторні тощо. Щоб купити надійний та довговічний пристрій, необхідно розібратися в основних характеристиках кондиціонерів та їх перевагах по відношенню один до одного.

Види кондиціонерів за конструкцією

Всі системи кондиціювання розділяють на дві великі групи: моноблоки та спліт-системи. Перші являють собою цілісну конструкцію, всі елементи якої знаходяться в одному блоці. На українському ринку не так багато моноблочних пристроїв, тому що вони характеризуються високим рівнем шуму при роботі, складністю монтажу деяких модифікацій та другими недоліками. Однак є переваги таких видів кондиціонерів:

  • є моделі, що працюють на обігрів приміщення;
  • різноманітність видів моноблоків: віконні, настінні та мобільні;
  • мобільні пристрої не мають прив’язки до місця монтажу.

Спліт-системи – це обладнання для охолодження повітря, яке складається із внутрішнього та зовнішнього блоку. Для них характерні низький рівень шуму, надійність та компактність завдяки установці блоку з компресором та другими елементами обладнання за межі приміщення. Також можна зібрати мультиспліт системи, які включають один потужний зовнішній блок й декілька внутрішніх. При цьому це можуть бути кондиціонери в різних комбінаціях: канальні, касетні, підлогові, настінні тощо.

Щоб побачити приклад сплит-систем, можна перейти за посиланням: https://wind.lviv.ua/toshiba/.

Відмінності інверторних та безінверторних кондиціонерів

Кондиціонер без інвертора працює таким чином: коли температура у кімнаті підвищується вище заданої включається компресор. Він с постійною потужністю працює до тих пір поки температурний режим дійде до встановленої норми, потім вимикається.

Інверторні кондиціонери працюють постійно, тобто безперервно. Температура в приміщенні підтримується на одному рівні, при цьому пристрій регулює потужність, змінюючи швидкість обертів двигуна. Завдяки цьому:

  • зменшується навантаження на електромережі;
  • знижується рівень споживання електроенергії;
  • збільшується строк експлуатації двигуна компресора, коштом зменшення циклів включення та вимкнення кондиціонера.

Інверторні кондиціонери вважаються найбільш енергоефективним та довговічними, тому мають більший попит серед споживачів.