Головна Цікаво Лабораторні дослідження в Україні

Лабораторні дослідження в Україні

108
0
лабораторні дослідження сінево

Лабораторна установа “Сінево Україна» проводить якісну і комфортну медичну перевірку і має довіру серед пацієнтів і лікарів. Дана лабораторія відноситься до найбільшого холдингу медицини «Медіковер». В Україні компанія розпочала свою роботу в 2007 році, і до сьогоднішнього дня справила прорив на медичному ринку.

В Україні «Сінево» – це перший медичний заклад європейського якості. Основною метою є побудова мережі високоякісних медичних центрів в містах, населення яких перевищує 100 тисяч чоловік. Відгуки про роботу лабораторії ви можете самостійно знайти в інтернеті та дізнатися, наскільки якісно та швидко працюють працівники медичного закладу.

Основні риси лабораторії “Синево”

– належить найбільшому холдингу, метою якого є створення унікальної комерційної системи охорони здоров’я в багатьох європейських державах;

– має сертифікат світового стандарту IS0 9001: 2000, а також в майбутньому отримати сертифікат лабораторного стандарту IS0 17025;

– володіє комп’ютерним забезпеченням, яке об’єднує всі філії європейських країн в єдину мережу. Перевагою такого програмного забезпечення є система штрих-кодування всіх біоматеріалів;

– має найбільшу мережу медичних кабінетів по всій Україні;

– уклала багатонаціональний договір з фірмою «Roche Diagnostics», яка в свою чергу займає перше місце по продажах лабораторного обладнання по всьому світу.

Устаткування, яке використовується в лабораторіях «Сінево»

Для проведення багатьох діагностик, лабораторія використовує установки японської фірми «Sysmex», італійської фірми «Liason Diasorin» і швейцарської фірми «Roche Diagnostic». Устаткування постійно проходить відповідну сертифікацію.

Діагностичні дослідження, які проводять в «Сінево»:

– імунохімічний аналіз крові;

– біохімічні та імуннохімічні діагностики;

– біохімічний аналіз крові;

– аналіз крові за допомогою автоматизованого аналізатора Sysmex ХТ-2000;

– Діагностика організму на ТОРЧ-інфекції за допомогою автоматизованого аналізатора Liason Diasorin;

– аналіз сечі;

– має мікроскопи Zeis Primo Star для цитологічної діагностики;

– коагулометр.

На сьогоднішній момент, лабораторія “Сінево Україна» займає 1-е місце серед установ лабораторних досліджень. При цьому всі діагностики і дослідження проводяться за допомогою високотехнологічного обладнання багатьох розвинених країн світу.