Головна Цікаво Мати наркомана в сім’ї – справжнє випробування для батьків і родичів

Мати наркомана в сім’ї – справжнє випробування для батьків і родичів

156
0

Вживання наркотиків і алкоголю здатне зруйнувати життя людини і його близьких. Якщо помічено, що людина має залежність, і не може самостійно її позбутися, необхідно звертатися за кваліфікованою допомогою. Ефективне лікування наркоманії в Україні пропонує клініка «Рехаб». Центр працює довгий час, застосовує передові методики лікування залежностей у пацієнтів, і за час діяльності зміг допомогти сотням пацієнтів.

Основна діяльність медичного центру «Рехаб»

Фахівці клініки «Рехаб» переймають світовий досвід у боротьбі з залежностями, щоб гарантувати ефективність лікування тим, кому воно необхідне. Серед основних напрямків, в яких працює установа:

  • Кодування від алкоголізму. Цей метод застосовують, враховуючи індивідуальні особливості організму хворого.
  • Кодування допомагає швидко подолати алкогольну залежність і повернутися до здорового активного життя.
  • Лікування наркоманії. Спочатку пацієнт проходить повне обстеження, після чого підбирається комплекс заходів з лікування наркозалежності. В процесі застосовуються сучасні методики, які показують найвищі результати лікування.
  • Реабілітація залежних від алкоголю. Правильний реабілітаційний процес допомагає закріпити результат.
  • Реабілітація сприяє відновленню всіх функцій організму і роботи внутрішніх органів.

Чому лікування залежності в клініці дає високий результат

Перш за все, необхідно, щоб залежна людина захотів лікуватися сам. Іноді родичі непомітно підмішують ліки в надії, що це допоможе хворому. Але такий спосіб абсолютно неефективний. У клініці пацієнт знаходиться під наглядом лікарів. Крім медикаментозного лікування, хворому і його родичам пропонується психологічна допомога. Рідні люди зможуть визначити той емоційний стан людини, яке штовхає його знову почати вживати.

Також на час залежний позбавляється звичної компанії, в якій йому знову можуть запропонувати спиртне або наркотики. Час, проведений в стаціонарі, допомагає по-новому поглянути на світ, дати можливість організму очиститися від наркотичних речовин. Повний курс лікування допомагає назавжди побороти наркозалежність і жити повноцінним соціальним життям.

Записатися на прийом можна за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті.