Головна Цікаво Модне нове взуття від Premiata

Модне нове взуття від Premiata

61
0

Premiata – це відомий італійський бренд, який існує понад 50 років. Він випускає взуття на всі сезони високої якості. Серед запропонованих лінійок можна знайти не тільки класику, а ще й трендові новинки. Цей модний дім намагається робити так, щоб моделі були актуальними декілька сезонів поспіль. Тож черевики або кросівки від Преміата точно слугуватимуть довго. Створюють їх з оригінальних та натуральних матеріалів, завдяки чому навіть через декілька місяців взуття виглядає як новеньке.

Тренд на армійські черевики

Цей модний дім не проходить повз актуальні тенденції, тому дизайнер Premiata для цієї осені випустив декілька варіантів стильних армійських черевиків. Особливість в тому, що це суцільний тренд. Навіть дизайнер Діор створив власну пару та вже встиг продемонструвати її на Тижні моди в Мілані. Тому слід подумати про те, щоб придбати собі такий актуальний варіант.

Висота – до середини литки. Взуття має дуже масивну, але зручну підошву. Також в моделі ще присутня шнурівка. Ось чому черевики дуже сильно нагадують армійські. Взагалі, в тренді вони були ще й в минулому сезоні, тож, можливо, хтось вже встиг собі їх придбати. Якщо ні, то точно слід подивитися на цьогорічну колекцію від Premiata. Ідеальна італійська якість подарує максимальний комфорт. Можна носити таке взуття з тренчами чи пальто. Це саме стильне та актуальне поєднання з усіх можливих.

Чи слід купувати снікерси?

Такий тип взуття існує вже доволі давно. Класичні снікерси – це двоколірні кросівки. Вони виглядають максимально акуратно, вважаються універсальними. У багатьох настає ностальгія, коли вони дивляться на таку пару, оскільки вона вважається більше класикою, аніж трендом. Для осені така модель дуже добре підходить. Можна носити снікерси з брючними костюмами, сукнями максі або міді. Краще за все обирати однотонне взуття без принтів. Так його легше буде комбінувати з різноманітним осіннім одягом.

Про декор модного взуття

Оздоба грає не останню роль. Багато хто зараз додає в свої луки різноманітні дрібнички, щоб демонструвати стиль, позитив та відрізнятися від інших. Рекомендується обирати взуття, розшите камінням, сіткою. Для багатьох такі варіанти здаються максимально непрактичними, проте саме вони і є в тренді. Про стрази, шнурки потрібно вже забувати. Вони не такі модні, як це було раніше. Авжеж, сітка не підходить для прохолодної осені, коли дощ кожного дня, проте в вересні такі кросівки або снікерси будуть ідеально пасувати.

Тренд на кросівки на масивній підошві

Якщо лофери, черевики на підборах, снікерси не подобаються та чомусь здаються не дуже зручними, а є велике бажання бути в тренді, то можна обрати кросівки на масивній підошві. Вони якраз вважаються дуже модними. Підходять не тільки для осені, а ще й для початку зими, бо робить бренд Premiata це взуття максимально теплим, неслизьким. Краще обирати моделі з принтами, бо вони зараз вважаються наймоднішими.