Головна Цікаво Можливості для полювання з тепловізорами PARD

Можливості для полювання з тепловізорами PARD

225
0

Мисливці, які професійно займаються цим видом спорту, знають, що без надійної оптики вистежити і отримати видобуток в нічний час практично неможливо

Великі можливості для користувачів відкривають тепловізійні приціли PARD. Це більш вдосконалені моделі в технічному плані, ніж їх попередники. Інтернет-магазин «Сотник» пропонує широкий вибір тепловізорів для нічного полювання на диких тварин. В каталозі https://sotnyk.net/teplovizionnye-pricely/teplovizionnye-pricely-pard/ детальний опис і технічні характеристики кожного приладу.

Тепловізори PARD ідеальні для використання в польових умовах. Мисливці, які вже випробували пристрої, підтверджують їх переваги:

  • Інноваційна матриця високої чутливості в прицілах. Вона реагує навіть на незначні коливання температури. Це допомагає виявляти тварин, які випромінюють тепло, на великих відстанях, при цьому мисливець не видає свого місця положення.
  • Підвищена якість зображення завдяки використанню мікродісплеев з високою роздільною здатністю. Мисливець отримує детальними зображеннями з високою деталізацією.
  • Висока частота оновлення кадрів через встановленого ядра останнього покоління. Це допомагає робити влучні постріли по об’єктах, які рухаються в темряві.
  • П’ять колірних палітр, які можна встановити на свій ксмотренію.

Інтернет-магазин «Sotnyk» безпосередньо співпрацює з виробниками техніки, що дозволяє пропонувати доступні ціни на весь асортимент продукції. Співробітники допомагають визначитися з вибором оптимальної моделі тепловізора.

Тепловізійний приціл PARD SA-45 LRF V3.0 для ідеальної полювання

Тепловізійний приціл PARD SA-45 LRF V3.0 використовують, щоб зробити нічне полювання максимально результативною. Ця модель тепловізора дозволяє ловити теплові сигнатури тварин з відстані 2,4 км. Щільний туман, дим, чагарники, висока трава не стають на заваді для виявлення тварин. Невелика вага і компактний розмір дозволяють застосовувати техніку без праці. Новітній дисплей розроблений для того, щоб людина з легкістю розрізняв об’єкти, які бачить на ньому. Лазерної далекомір, дев’ять варіантів візира, компас, 3D гіроскоп сприяють стрільбі без промахів по великим тваринам.

На усі товари передбачена гарантія від виробника. Оптика приходить до покупця з гарантійним талоном, за яким здійснюється безкоштовне обслуговування обладнання. Доставка покупок здійснюється в регіони компанією «Нова Пошта».